Аудан әкімдігінің "Аз қамтамасыз етілген отбастары студенттеріне әлеуметтік қолдауды ұсыну Ережесін бекіту туралы" 2005 жылғы 15 сәуірдегі N 128 қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 12 тамыздағы N 194 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 2 қыркүйекте N 13-6-96 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі N 226 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2009.09.04 N 226 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағына, «Нормативті құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің «Аз қамтамасыз етілген отбастары студенттеріне әлеуметтік қолдауды ұсыну Ережесін бекіту туралы», әділет басқармасында нормативті құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 12 мамырда № 13-6-3 тіркелген, және 2005 жылғы 27 мамырда № 23 «Ишим» газетінде жарияланған, (аудан әкімдігінің «Аз қамтамасыз етілген отбастары студенттеріне әлеуметтік қолдауды ұсыну Ережесін бекіту туралы» 2005 жылғы 15 сәуірдегі № 128 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» 2006 жылғы 1 тамыздағы № 213 қаулысымен енгізілген толықтырулар мен өзгертулер), әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 26 қыркүйекте № 13-6-32 тіркелген, 2006 жылғы 1 қазандағы «Ишим» газетінің № 31 жарияланған) 2005 жылғы 15 сәуірдегі № 128 қаулысына келесі өзгертулер енгізілсін
қаулының № 2 қосымшасы қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында алғаш рет ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
З. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Т. Мұқашевқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                      В. Бубенко
Аудан әкімдігінің
2008 жылғы 12 тамыздағы
№ 194 қаулысына қосымша
Есіл ауданының аз қамтамасыз етілген отбастары студенттеріне әлеуметтік қолдауды үсыну комиссиясының құрамы
Мұқашев
Мақсұт Төлегенұлы                Есіл ауданы әкімінің
орынбасары, комиссия
төрағасы
Бидалина
Бекзат Ынтықбайқызы              жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің
әлеуметтік секторының
меңгерушісі, комиссия хатшысы
Комиссия мүшелері:
Ткаченко
Владимир Сергеевич               білім бөлімінің бастығы
Сатыбалдинова
Қарлығаш Кенжеболатқызы          қаржы бөлімінің бастығы
Бектасова
Айнагүл Кәкімжолқызы             жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің
бастығы
Тілеукина
Жангүл Жанұзаққызы               Есіл ауданы әкімі аппаратының
Аналитикалық-құқықтық
қамтамасыз ету құрылымдық
бөлімшесінің басшысы
Садаева
Анара Қайбарқызы                 ішкі саясат бөлімінің бастығы
Олейнникова
Елена Владимировна               Аудандық Мәслихаттың тексеру
комиссиясының төрағасы
(келісім бойынша)

О внесении изменений в постановление акимата от 15 апреля 2005 года N 128 "Об утверждении Правил предоставления социальной поддержки студентам из малообеспеченных семей"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 12 августа 2008 года N 194. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 2 сентября 2008 года N 13-6-96. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 4 сентября 2009 года N 226
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 04.09.2009 N 226
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закон Республики-Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 15 апреля 2005 года
№ 128 «Об утверждении Правил предоставления социальной поддержки
студентам из малообеспеченных семей», зарегистрированное в управлении
юстиции в реестре государственной регистрации нормативных правовых
актов за № 13-6-3 от 12 мая 2005 года и опубликованное 27 мая 2005
года, № 23 в газете «Ишим» (с изменениями и дополнениями, внесенными
постановлением акимата от 1 августа 2006 года № 213 «О внесений
изменений в постановление акимата района от 15 апреля 2005 года № 128
«Об утверждении Правил предоставления социальной поддержки
студентам из малообеспеченных семей», зарегистрированное в управление
юстиции в реестре государственной регистрации нормативных правовых
актов за № 13-6-32 от 26 сентября 2006 года, опубликованное 1 октября
2006 года № 31 в газете «Ишим») следующие изменения:
приложение № 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента первого официального опубликования в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мукашева М.Т.
Аким района                                В. Бубенко
Приложение № 2
к постановлению акимата района
от 12 августа 2008 г.
СОСТАВ
комиссии по предоставлению социальной поддержки студентам
из малообеспеченных семей Есильского района
Мукашев
Максут Тюлегенович               заместитель акима Есильского
района, председатель комиссии
Бидалина
Бекзат Ынтыкбаевна                зав. сектором социальных
программ, отдела занятости и
социальных программ,
секретарь комиссии
Члены комиссии:
Ткаченко
Владимир Сергеевич                начальник отдела образования
Сатвалдинова
Карлыгаш Кенжебулатовна           начальник отдела финансов
Бектасова
Айнагул Какимжоловна              начальник отдела занятости и
социальных программ
Тлеукина
Жангуль Жанузаковна               руководитель структурного
подразделения аналитическо-
правового обеспечения
аппарата акима района
Садаева
Анара Кайбаровна                  начальник отдела внутренней
политики
Олейникова
Елена Владимировна                председатель ревизионной
комиссии районного Маслихата
(по согласованию)