Ауданның ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалады бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2008 жылғы 30 шілдедегі N 8/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Тимирязев ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 2 қыркүйекте N 13-12-76 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы N 13/10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 28.06.2013 N 13/10 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Аграрлық-өнеркәсіптік кешен және селолық аймақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 18-бабының 14-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу.
2. 2001 жылғы 22 тамызының № 15/2 «Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы» (2001 жылғы 23 қазанда № 37 «Нива» газетінде жарияланған, № 449 2001 жылғы 28 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде тіркелген) өз күшін жойды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан соң он күнтізбелік күннен кейін күшіне енеді.
VІІІ сессиясының төрағасы
аудандық мәслихаттың хатшысы                     А. Анненков

Об установлении повышеных на двадцать пять процентов окладов и тарифных ставок специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности района
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 30 июля 2008 N 8/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Тимирязевского района Северо-Казахстанской области 2 сентября 2008 года N 13-12-76. Утратило силу решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2013 года N 13/10
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28.06.2013 N 13/10
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности района.
2. Решение сессии районного маслихата от 22 августа 2001 года № 15/2 «Об установлении повышенных на двадцать пять процентов окладов и тарифных ставок специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности района (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 сентября 2001 года № 449, опубликованное в газете «Нива» 23 октября 2001 года за № 37) считать утратившим силу.
3. Настоящее решение вступает в действие со дня официального
опубликования.
Председатель VIII сессии,
секретарь районного маслихата              А.Анненков