Бір жолғы талондар құнының және кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін тіркелген салық ставкалары мөлшерлеріне бекіту туралы
Ақмола облысы Щучье аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы № С-11/2 шешімі. Ақмола облысы Щучье ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 наурызда № 1-19-148 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 шілдедегі № 5С-17/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 02.07.2013 № 5С-17/4 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV «Салықтар және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер туралы» Кодексінің 420421422 баптарына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-IV «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының Кодексін қолданысқа енгізу туралы» Заңының 36 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Щучье аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Щучье ауданының базарларында сату бойынша (базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда) бір жолғы талондардың құны осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Щучье ауданы бойынша эпизодтық түрдегі қызмет көрсететін жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондар құны осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Щучье ауданы бойынша кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін тіркелген салық ставкалары осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Щучье аудандық мәслихаттың: 2007 жылғы 22 қазандағы № С-3/4 «Бір жолғы талондар құнының және кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін тіркелген жиынтық салық ставкалары мөлшерлерін бекіту туралы» (Аймақтық Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген 1-19-122, 2007 жылғы 23 қазан, аудандық «Бурабай» газетінің 2007 жылғы 15 қазандағы № 51, аудандық «Луч» газетінің 2007 жылғы 15 қарашадағы № 92 сандарында жарияланған) және 2008 жылғы 3 шілдедегі № С-7/4 «Щучье аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 22 қазандағы № С-3/4 «Бір жолғы талондар құнының және кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін тіркелген жиынтық салық ставкалары мөлшерлерін бекіту туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (Аймақтық Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген 1-19-135, 2008 жылғы 18 тамыз, аудандық «Бурабай» газетінің 2008 жылғы 4 қыркүйектегі № 39, аудандық «Луч» газетінің 2008 жылғы 4 қыркүйектегі № 71 сандарында жарияланған) шешімдері өз күшін жойды деп танылсын.

Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности
Решение Щучинского районного маслихата Акмолинской области от 30 января 2009 года № С-11/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Щучинского района Акмолинской области 11 марта 2009 года № 1-19-148. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 2 июля 2013 года № 5С-17/4
Сноска. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 02.07.2013 № 5С-17/4 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьями 420421422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV «О налогах и других обязательных платежах в бюджет», статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 100-IV «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» Щучинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить стоимость разовых талонов по реализации на рынках Щучинского района (за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка) согласно приложению 1.
2. Утвердить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер согласно приложению 2.
3. Утвердить ставки фиксированного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности согласно приложению 3.
4. Признать утратившими силу решения Щучинского районного маслихата: от 22 октября 2007 года № С-3/4 «Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности» (зарегистрированного в Региональном Реестре  государственной регистрации нормативных правовых актов 1-19-112 от 23 октября 2007 года опубликованное в районной газете «Бурабай» № 51 от 15 ноября 2007 года, в районной газете «Луч» № 92 от 19 ноября 2007 года), от 3 июля 2008 года № С-7/4 «О внесении изменений в решение Щучинского районного маслихата от 22 октября 2007 года № С-3/4 «Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности» (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1-19-135 от 18 августа 2008 года, опубликованное в районной газете «Бурабай» № 39 от 4 сентября 2008 года, в районной газете «Луч» № 71 от 4 сентября 2008 года).

5. Осы шешiм Ақмола облысының Щучье аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XI (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы                       П.Проскурин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Марченко
«КЕЛІСІЛДІ»
Щучье ауданының
әкімі                                      В.Балахонцев
Щучье ауданы бойынша
салық басқармасының
төрағасы                                   Е.С.Әбдуалиев
Щучье ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің бастығы                Г.Тінәлинова
Қаржы бөлімінің бастығы                    В.И.Корнеева
Бір жолғы талондар беру
бөлімінің бастығы                          Ш.Ж.Ибраев
Щучье аудандық маслихаттың
2009 жылғы 30 қаңтардағы
№ С-11/2 шешіміне
1 қосымша
Щучье ауданының базарларында сату бойынша (базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда) бір жолғы талондардың құны
Р/б
Қызмет түрі (өткізу) бойынша тауарлар, жұмыстар қызмет көрсетулердің атаулары
Бір күнге арналған талон құны (тг.)
1
Ет
220
2
Балық
220
3
Сүт тағамдары

5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управление юстиции Щучинского района Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
XI (внеочередной) сессии
районного маслихата                        П.Проскурин
Секретарь
районного маслихата                        Г.Марченко
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
Щучинского района                          В.Балахонцев
Председатель
налогового комитета по
Щучинскому району                          Е.С.Абдуалиев
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Щучинского района                          Г.Тналинова
Начальник отдела финансов                  В.И.Корнеева
Начальник отдела по выдаче
разовых талонов                            Ш.Ж.Ибраев
Приложение 1
к решению Щучинского районного маслихата
от 30 января 2009 года № С-11/2
Стоимость разовых талонов по реализации на рынках Щучинского района (за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка).
№ п/п.
Наименование товаров, работ и услуг по виду деятельности (реализации).
Стоимость разового талона за один день   (в тенге).
1
2
3
1
Мясо
220
2
Рыба
220
3
Молочные продукты

3) бақша мен үй алды учаскесінде өсірілген гүлдер
200
4) көмекші ауыл шаруашылығы, мал мен құс, бау-бақша және саяжай учаскелерінің өнімдері
140
5) үй жануарлары мен құстар
120
6) сыпырғыштар, орман жидегі, бал, саңырауқұлақ пен балықтар
120
2
Жеке трактор иелерінің жер участкелерін өңдеу бойынша қызметтері
220
3
Үй құстары мен жануарларын бағу
100
Щучье аудандық маслихаттың
2009 жылғы 30 қаңтардағы
№ С-11/2 шешіміне
3 қосымша
Щучье ауданы бойынша кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін тіркелген салық ставкалары
Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлерін жүзеге асыратын салық төлеушілер үшін тіркелген салық мөлшері «Республикалық бюджет туралы» Заңына сәйкес, салық салу бірлігіне, айына айлық есептік көрсеткішке еселі мөлшерде белгіленсін.

3)живых цветов, выращенных на дачных и придомовых участках;
200
4) продуктов подсобного сельского хозяйства, садоводства, огородничества и дачных участков
140
5) кормов для животных и птиц
120
6) веников, метел, лесных ягод, меда, грибов и рыбы
120
2
Услуги владельцев личных тракторов по обработке земельных участков.
220
3
Выпас домашних животных и птиц
100
Приложение 3
к решению Щучинского районного маслихата
от 30 января 2009 года № С-11/2
Ставки фиксированного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности.
Размер фиксированного налога для налогоплательщиков, осуществляющие отдельные виды предпринимательской деятельности установить в размере, кратном месячному расчетному показателю, согласно Закону «О республиканском бюджете» на единицу налогообложения в месяц.

1. Бір адам ойнайтын, ақшалай ұтысы жоқ ойын автоматы үшін айына – 8 айлық есептік көрсеткіш.
2. Бір адамнан артық ойыншымен ойын өткізу үшін пайдаланылатын ақшалай ұтысы жоқ ойын автоматы үшін айына – 10 айлық есептік көрсеткіш.
3. Ойын жүргізуге арналған дербес компьютерлер үшін айына – 3 айлық есептік көрсеткіш.
4. Ойын жолағы үшін айына – 20 айлық есептік көрсеткіш.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Щучье ауданы мәслихатының 2009.07.29 № С-17/1 шешімімен
5. Карт үшін айына – 10 айлық есептік көрсеткіш.
6. Бильярд үстелі үшін айына – 6 айлық есептік көрсеткіш.

1. Игровой автомат, без денежного выигрыша предназначенный для проведения игры с одним игроком – 8 месячных расчетных показателей в месяц.
2. Игровой автомат, без денежного выигрыша предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока – 10 месячных расчетных показателей в месяц.
3. Персональный компьютер, используемый для проведения игры – 3 месячных расчетных показателей в месяц.
4. Игровая дорожка – 20 месячных расчетных показателей в месяц.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением Щучинского районного маслихата Акмолинской области от 29.07.2009 года № С-17/1
5. Карт – 10 месячных  расчетных показателей в месяц.
6. 3а бильярдный стол – 6 месячных расчетных показателей в месяц.