Біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 маусымдағы № 127 шешімі. Ақтөбе облысының Мұғалжар аудандық әділет басқармасында 2009 жылдың 5 тамызда № 3-9-104 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 73 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 24.01.2013 № 73 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін қолданысқа енгізу туралы Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Біржолғы талондардың бір күндік құнын төмендегідей мөлшерде бекітілсін:
1. Базарларда тауар сату:
"Базис-М" базары – 120 теңге;
Ембі, Жем қалаларының базарларында – 50 теңге;
ауылдық округ базарларында – 35 теңге.
2. Сату (Тұрақты жайларда жүзеге асырылатын қызметтерден басқа):
газет және журналдар – 20 теңге;
тұқым – 20 теңге;
бақша өнімдері – 30 теңге;
саяжайда және үй іргесіндегі жер учаскесінде өсірілген гүлдер – 30 тенге;
қосалқы ауыл шаруашылық, бағбандық және саяжай өнімдерін – 20 теңге.
3. Жеке тракторлар иелерімен жер өңдеу қызметтерін көрсету – 200 теңге.
4. Үй жануарлары мен құстарды жаюға қызмет көрсететін тұлғаларға бір жолғы талондардың құнын 1 айға 500 теңге көлемінде, 1 күнге = (500/30 күн) = 17 теңге.
5. Жануарлар мен құстарға арнап дайын жем-шөп сататын тұлғаларға бір жолғы талондардың құнын 1 тонна шөпке 100 теңге көлемінде, 1 тонна арпа-бидай, аралас жем немесе жем жармасына 400 теңге көлемінде.
6. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың      Аудандық мәслихаттың
кезекті он алтыншы             хатшысы
сессиясының төрайымы
М.Ж.Тыныштықұлова            С.С.Салықбаев

Об установлении однодневной стоимости разового талона
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 25 июня 2009 года № 127. Зарегистрировано управлением юстиции Мугалжарского района 5 августа 2009 года за № 3-9-104. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района от 24 января 2013 года № 73
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мугалжарского района от 24.01.2013 № 73.
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года о введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" районный маслихат РЕШИЛ:
Установить однодневную стоимость разовых талонов в следующих размерах:
1. Реализация товаров на рынках:
Рынок "Базис-М" - 120 тенге;
Рынки городов Емба, Жем – 50 тенге;
Рынки аульных округов – 35 тенге.
2. Реализация (за исключениям деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях):
Газет и журналов – 20 тенге;
Семян – 20 тенге;
Бахчевых культур – 30 тенге;
Живые цветы, выращенные на дачных и придомовых участках– 30 тенге;
Продукты подсобного сельского хозяйства, садоводства, огородничества и дачных участков – 20 тенге.
3. Услуги владельцев личных тракторов по обработке земельных участков – 200 тенге.
4.Выпас домашних животных и птиц – на 1 месяц – 500 тенге, 1 день - 17 тенге (500 т/30 дней).
5. Реализация кормов для животных и птиц – 1 тонна сена – 100 тенге, 1 тонна (ячмень, пшеница комбикорм, отруби) – 400 тенге.
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Председатель очередной               Секретарь
шестнадцатой сессии             районного маслихата
районного маслихата
М.Ж.Тыныштыкулова               С.С.Салыкбаев