Жалдау ақысының ставкаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 24 қыркүйектегі N 24/02 қаулысы. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 06 қазанда N 8-6-88 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы N 06/16 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2011.03.16 N 06/16 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 2 тамыздағы "Қазақстан Республикасындағы 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік тұрғын-үй құрылысының бағдарламасы туралы" N 383 Жарғысын жүзеге асыру мақсатында қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы бойынша мемлекеттік жалға берілетін тұрғын үйлерден алынатын жалдау ақысының ставкалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары А.А. Кимге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       С.Т. Медебаев
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 24 қыркүйектегі
N 24/02 қаулысына қосымша
Сәтбаев қаласы бойынша мемлекеттік жалға берілетін тұрғын үйлерден алынатын жалдау ақысының есептемелері
Мемлекеттік жалға берілетін тұрғын үйлерден алынатын 1 айлық жалдау ақысының мөлшері келесі формуламен есептеледі (индустрия және сауда Министрінің 2008 жылғы 30 қыркүйектегі N 395 бұйрығымен бекітілген "Мемлекеттік жалға берілетін тұрғын үйлерден алынатын жалдау ақысын есептеулер әдістемесі"):
А = Ц\Т\12
яғни:
А – 1 айда 1 шаршы метрден түсетін теңге мөлшеріндегі мемлекеттік жалға берілетін тұрғын үйлерден алынатын жалдау ақысы;
Ц = 55732,1 теңге – тұрғын үйдің жалпы аумағының бір шаршы метрінің құрылысының құны;
Т = 100 жыл – "Коммуналдық және әлеуметтік-мәдениет мақсатындағы объектілер мен тұрғын үй ғимараттарын қайта құру, күрделі және ағымдағы жөндеу" ҚР 1,04-26-2004 ҚН-на 7 қосымшаға сәйкес ғимараттың қызмет ету жылының мерзімі.
201505 "Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлерді жалдаудан түсетін кірістер" коды бойынша жергілікті бюджетке 1 шаршы метрден түсетін 1 айлық кіріс сомасы:
А = 55732,1\100\12 = бір айға 1 шаршы метірге 46,44 теңге.

Об утверждении ставки арендной платы
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 24 сентября 2009 года N 24/02. Зарегистрировано управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 06 октября 2009 года N 8-6-88. Утратило силу - постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 16 марта 2011 года N 06/16
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 16.03.2011 N 06/16.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 2 августа 2007 года N 383 "О Государственной программе жилищного строительства в Республике Казахстан в 2008–2010 годах", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить ставку арендной платы, взимаемой в государственных арендных домах по городу Сатпаев согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Ким А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       С.Т. Медебаев
Приложение
к постановлению акимата
города Сатпаев
от 24 сентября 2009 года
N 24/02
Расчет арендной платы, взимаемой в государственных арендных домах города Сатпаев
Размер арендной платы за 1 месяц, взимаемой в государственных арендных домах, рассчитывается по формуле ("Методика расчета арендной платы, взимаемой в государственных арендных домах" утвержденной приказом Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 30 сентября 2008 года N 395):
А = Ц\Т\12
где:
А- арендная плата, взимаемая в государственных арендных домах, тенге за 1 кв.метр в месяц;
Ц = 55732,1 тенге – стоимость строительства одного квадратного метра общей площади жилища;
Т = 100 лет - расчетный срок службы здания, согласно приложению 7 к СН РК 1,04-26-2004 "Реконструкция, капитальный и текущий ремонт жилых зданий и объектов коммунального и социально-культурного назначения".
Сумма, перечисляемая в доход местного бюджета по коду 201505 "Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности" составит:
А=55732,1\100\12=46,44 тенге за 1 квадратный метр в месяц.