Ақсу қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 6 сәуірдегі "Ақсу қаласында азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді беру нұсқаулығың бекіту туралы" N 176/3 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 15 шілдедегі N 403/4 қаулысы. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 тамызда N 12-2-113 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2010.01.25 N 28/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2010.01.25 N 28/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңына сәйкес, мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына атаулы әлеуметтік көмек көрсету мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 6 сәуірдегі "Ақсу қаласында азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді беру нұсқаулығын бекіту туралы" N 176/3 қаулысына (нормативтік-құқықтық актілердің Мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-110 тіркелген, 2009 жылғы 9 мамырда N 32 "Ақжол-Новый путь" газетінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
Қала әкімдігінің көрсетілген қаулысымен бекітілген Ақсу қаласында азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді беру Нұсқаулығының 11-тармағы мынадай мазмұндағы 27) тармақшамен толықтырылсын:
"Меншік құқығында тұрған жеке үйлерде тұратын Ұлы Отан соғысының қатысушыларына үйге сумен жабдықтау жүйесін жүргізуге әлеуметтік біржолғы көмек. 2009 жылғы 15 маусымдағы "Ақсу қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен әкімшілік бағдарламасының бекітілуімен, сметаға сәйкес нақты шығындар бойынша көмектің мөлшері 100 АЕК дейін".
2. Ақсу қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 26 маусымдағы "Ақсу қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 6 сәуірдегі "Ақсу қаласында азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді беру нұсқаулығын бекіту туралы" N 176/3 қаулысына толықтыру енгізу туралы" N 365/4 қаулысының күші жойылсын.
3. Қала әкімдігінің осы қаулысы ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Қала әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасарлары Б.Ш. Ағжановқа және Е.М. Рахымжановқа жүктелсін.
Қала әкімі                                 О. Қайыргелдинов

О внесении дополнения в постановление акимата города Аксу от 6 апреля 2009 года N 176/3 "Об утверждении Инструкции предоставления социальных выплат отдельным категориям граждан в городе Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 15 июля 2009 года N 403/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 11 августа 2009 года N 12-2-113. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 25 января 2010 года N 28/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 25.01.2010 N 28/1.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", в целях оказания адресной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Аксу от 6 апреля 2009 года N 176 /3 "Об утверждении Инструкции предоставления социальных выплат отдельным категориям граждан в городе Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-2-110, опубликованное в газете "Ақжол-Новый путь" от 9 мая 2009 года N 32) следующее дополнение:
пункт 11 Инструкции предоставления социальных выплат отдельным категориям граждан в городе Аксу, утвержденной указанным постановлением акимата города, дополнить подпунктом 27) следующего содержания:
"Социальная единовременная помощь участникам Великой Отечественной войны, проживающим в частных домах, находящихся на праве собственности, для подведения системы водоснабжения в дом. Размер помощи до 100 МРП", по фактическим затратам, согласно смете, утвержденной администратором программы государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ города Аксу" 15 июня 2009 года".
2. Отменить постановление акимата города Аксу от 26 июня 2009 года N 365/4 "О внесении дополнения в постановление акимата города Аксу от 6 апреля 2009 года N 176/3 "Об утверждении Инструкции предоставления социальных выплат отдельным категориям граждан в городе Аксу."
3. Настоящее постановление акимата города вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента его официального опубликования.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления акимата города возложить на заместителей акима города Агжанова Б.Ш. и Рахимжанова Е.М.
Аким города                                О. Каиргельдинов