Жер салығының ставкалары туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 наурыздағы N 77/12 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 сәуірде N 59 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 қарашадағы N 93/23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 21.11.2013 N 93/23 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 387 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Салық кодексінің 378379381383 баптарында белгіленген жер салығының базалық ставкаларын 50 пайызға көбейту жерлердің келесі санаттары бойынша бекітілсін:
1) ауыл шаруашылық жерлері;
2) жеке тұлғаларға берілген ауыл шаруашылық жерлері;
3) елді мекендердің жерлері (үй жанындағы жер учаскелерін қоспағанда);
4) елді мекендердің жерлерінде орналаспаған өнеркәсіп жерлері.
2. Аудандық Мәслихаттың 2005 жылғы 16 наурыздағы "Жерге салынатын негізгі салықтар ставкасына түзету енгізу туралы" N 7/13 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3006 нөмірмен тіркелген, "Ауыл тынысы" газетінде 2005 жылғы 30 сәуірде жарияланған) күші жойылды деп есептелсін.
3. Аудандық Мәслихаттың 2009 жылғы 30 қаңтардағы "Жерге арналып бекітілген базалық салық ставкаларының түзетілген коэффициенттері туралы" N 65/11 шешімінің күші жойылсын.
4. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Н. Сматаева
Мәслихат хатшысы                           Т. Мұқанов

О ставках земельного налога
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 27 марта 2009 года N 77/12. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 14 апреля 2009 года за N 59. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 21 ноября 2013 года N 93/23
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 21.11.2013 N 93/23.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить повышение ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога установленных статьями 378379381383 Налогового кодекса по следующим категориям земель:
1) на земли сельскохозяйственного назначения;
2) на земли сельскохозяйственного назначения, предоставленные физическим лицам;
3) на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков);
4) на земли промышленности, расположенные вне населенных пунктов.
2. Признать утратившим силу решение районного Маслихата от 16 марта 2005 года N 7/13 "О корректировке базовых налоговых ставок на землю" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3006, опубликованное в газете "Пульс села" от 30 апреля 2005 года).
3. Отменить решение районного Маслихата от 30 января 2009 года N 65/11 "О поправочных коэффициентах к утвержденным базовым налоговым ставкам на землю".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования.
Председатель сессии:                             Н. Сматаева
Секретарь Маслихата:                             Т. Муканов