2009 жылға Тимирязев аудан аймағында тұратын, халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың қосымша тізімін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 10 ақпандағы N 20 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тимирязев ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 наурызда N 13-12-84 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 14 қазандағы N 257 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2011.10.14 N 257 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабына7-бабы 2) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылғы Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданында тұратын, халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың қосымша тізімі анықталсын (қосымшаға сәйкес).
2. «Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі  халықтың нысаналы тобына жататын тұлғаларды жұмыспен қамтуға және әлеуметтік қорғауға жәрдемдесу жөніндегі шаралар қарастырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары  Циммерман И.В. жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                    Б. Жұмабеков
2009 жылғы 10 ақпандағы № 20
аудан әкімдігінің қаулысына
қосымша
2009 жылға халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың қосымша тізімі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда жазылды - Тимирязев ауданы әкімдігінің 2009.04.14 N 74 қаулысымен
1. 24 жасқа дейінгі жастар;
2. 50 жастан жоғары тұлғалар:
3. Бір жылдан артық мерзімде жұмыс істемейтін тұлғалар;
4. Жоғары және орта арнайы оқу орындарының түлектері;
5. Аудан ұйымдарынан және кәсіпорындарынан босатылған жұмысшылар;
6. Жұмыспен қамту сұранысы бойынша уәкілдік органдардың жолдауымен кәсіптік оқытуды бітірген жұмыссыздар.

Об определении дополнительного перечня лиц, проживающих на территории Тимирязевского района, относящихся к целевым группам, на 2009 год.
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 10 февраля 2009 года N 20. Зарегистрировано Управлением юстиции Тимирязевского района Северо-Казахстанской области 2 марта 2009 года N 13-12-84. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 14 октября 2011 года N 257
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 14.10.2011 N 257
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьей 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Определить на 2009 год дополнительный перечень лиц, проживающих в Тимирязевском районе Северо-Казахстанской области, относящихся к целевым группам населения (согласно приложению).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района Северо-Казахстанской области" предусмотреть меры по содействию занятости и социальной защите лиц, относящихся к целевым группам населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Циммерман И.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким района                                Б. Жумабеков
Приложение
к постановлению акимата района
от 10 февраля 2009 года № 20
Дополнительный перечень лиц,
относящихся к целевым группам населения на 2009 год
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Тимирязевского района от 14.04.2009 г. N 74
1. Молодежь в возрасте до 24 лет;
2. Лица старше 50 лет;
3. Лица, не работающие более одного года;
4. Выпускники средних специальных и высших учебных заведений;
5. Высвобожденные работники с предприятий и организаций района;
6. Безработные, завершившие профессиональное обучение, по направлению уполномоченного органа по вопросам занятости.