Астрахан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 4С-19/11 "Жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 шілдедегі № 4С-24-7 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 7 қыркүйекте № 1-6-140 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 қарашадағы № 4С-39-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011.11.15 № 4С-39-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «Жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 4С-19-11 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-115 тіркелген, 2010 жылғы 5 ақпанда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
2 тармақта:
екінші абзацында «аз қамтамасыз етілген азаматтар» сөзінен кейін «, жан басына шаққандағы орташа табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын» сөздерімен толықтырылсын;
төртінші абзацында «мүгедектер» сөзінен кейін «және 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға Мүгедектер күніне өтінішсіз» сөздерімен толықтырылсын;
тоғызыншы абзацында «кәмелетке толмаған бұрынғы концлагерь тұтқындары» сөзінен кейін «Мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Ақмола облыстық филиалының Астрахан аудандық бөлімшесі ұсынған тізімдердің негізінде, ай сайын коммуналдық қызметке төлем шығындарының орнын толтыруға ай сайынғы есептік көрсеткіш мөлшерінде» сөздерімен толықтырылсын;
оныншы абзацында «колледжде оқитын аз қамтамасыз етілген, көп балалы отбасылардың» сөздерінен кейін «күндізгі оқу формасындағы» сөздерімен толықтырылсын, «студентеріне оқуға төлеу үшін» сөздерінен кейін «оқудың жылдық құны мөлшерінде оқу орнының шартының және анықтамасының негізінде» сөздерімен толықтырылсын.
2. Шешім Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            М. Сағымбаев
Астрахан аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы               А. Ермилов
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан ауданының әкімі                   Р. Әкімов
Астрахан ауданының «Жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
Мемлекеттік мекемесінің
бастығының міндетін атқарушы               Қ. Садауов
Астрахан ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
Мемлекеттік мекемесінің бастығының
міндетін атқарушы                          Т. Наприенко

О внесении дополнений в решение Астраханского районного маслихата от 24 декабря 2009 года № 4С-19-11 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 29 июля 2010 года № 4С-24-7. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 7 сентября 2010 года № 1-6-140. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 15 ноября 2011 года № 4С-39-4
Сноска. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 15.11.2011 № 4С-39-4
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 24 декабря 2009 года № 4С-19-11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-115, опубликовано 5 февраля 2010 года в районной газете «Маяк») следующие дополнения:
в пункте 2:
в абзаце втором после слов «малообеспеченные граждане» дополнить словами «, среднедушевой доход которых не превышает прожиточного минимума»;
в абзаце четвертом после слов «инвалиды» дополнить словами «и дети инвалиды до 16 лет ко Дню инвалидов без подачи заявления»;
в абзаце девятом после слов «бывшие несовершеннолетние узники концлагерей» дополнить словами «ежемесячно на возмещение расходов по оплате коммунальных услуг в размере месячного расчетного показателя на основании списков, представленных Астраханским районным отделением Акмолинского областного филиала республиканского государственного казенного предприятия «Государственный Центр по выплате пенсий»;
в абзаце десятом после слов «студенты из малообеспеченных, многодетных семей на оплату» дополнить словами «дневной формы обучения», после слов «за учебу в колледжах» дополнить словами «в размере годовой стоимости обучения на основании договора с учебным заведением и справки с места учебы».
2. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        М. Сагимбаев
Исполняющий обязанности
секретаря Астраханского
районного маслихата                        А. Ермилов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Астраханского района                  Р. Акимов
Исполняющий обязанности начальника
Государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных программ»
Астраханского района                       К. Садауов
Исполняющий обязанности начальника
Государственного учреждения «Отдел
экономики и бюджетного планирования»
Астраханского района                       Т. Наприенко