Жалпы білім беретін оқу орындары оқушыларының селолық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүрулері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 36/213 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 қаңтарда N 13-6-158 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 51/277 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011.12.22 N 51/277 Шешімімен
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі № 319-ІІІ Заңының 6-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі № 581 Заңының 6-бабы 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2011 жылы Явленка селосының жалпы білім беретін оқу орындарының 1-4 сыныптар оқушыларына қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен ақысыз жүрулеріне құқық берілсін.
2. Есіл ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі 2010 жылға арналған аудан бюджетінен «Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі түрінде оқитын оқушылары мен тәрбиеленушілерінің қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүрулерін әлеуметтік қолдау» 471012 бағдарламасы бойынша 729 (жеті жүз жиырма тоғыз мың) теңге сомасында 2011 жылға арналған аудан бюджетінен қаражаттардың бөлінуі қамтамасыз етілсін.
3. «Жалпы білім беретін оқу орындары оқушыларының селолық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүрулері туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/149 шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылдың 29 қаңтарында № 13-6-137 тіркелген, 2010 жылғы 12 наурыздағы № 12 (197) «Есіл таңы», 2010 жылғы 19 наурыздағы № 13 (8475) «Ишим» аудандық газеттерінде жарияланған).
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы
С. Қалиева                                 Б. Шериязданов
Келісілді: 2010 жылғы 22 желтоқсан
«Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының білім,
дене шынықтыру және спорт бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А. Әбдірахманов
(АБДШжСБ)
«Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Г. Стороженко
(АЭжБЖБ)

О льготном проезде на сельском общественном транспорте (кроме такси) учащихся общеобразовательных учебных заведений
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2010 года N 36/213. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 20 января 2011 года N 13-6-158. Утратило силу - решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2011 года N 51/277
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 22.12.2011 N 51/277
В соответствии с подпунктом 2) пунктом 1 статьи 6 закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года № 319-III «Об образовании», подпунктом 4) статьи 6 закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года № 581 «О государственной молодежной политике в Республике Казахстан», подпунктом 15) пунктом 1 статьи 6 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить на 2011 год право льготного (бесплатного) проезда на сельском общественном транспорте (кроме такси) учащимся общеобразовательных учебных заведений села Явленка с 1 по 4 классы.
2. Отделу экономики и бюджетного планирования Есильского района обеспечить выделение средств из бюджета района на 2011 год в сумме 729 (семьсот двадцать девять) тысяч тенге по программе 471012 «Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения, в виде льготного проезда на общественной транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов».
3. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 24/149 «О льготном проезде на сельском общественном транспорте (кроме такси) учащихся общеобразовательных учебных заведений» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 января 2010 года № 13-6-137, опубликовано в районных газетах «Есіл Таны» 12 марта 2010 года № 12(197), «Ишим» 19 марта 2010 года № 13(8475).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
С. Калиева                                 Б. Шериязданов
Согласовано: 22 декабря 2010 года
Начальник
государственного учреждения
«Отдел образования, физической
культуры и спорта Есильского района
Северо-Казахстанской области»              А. Абдрахманов
(РООФКиС)
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования Есильского района
Северо-Казахстанской области»              Г. Стороженко
(РОЭиБП)