Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғауға жәрдемдесу бойынша шараларды қабылдау үшін мақсатты топқа жататын тұлғалардың 2011 жылға қосымша тізімін белгілеу жөнінде
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы N 289 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 қаңтарда N 13-7-138 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 22 мамырдағы N 02-05-1.4-2/328 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімі аппаратының 2012.05.22 N 02-05-1.4-2/328 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 5-бабы 2-тармағына, 7-бабы 2) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғауға жәрдемдесу бойынша шараларды қабылдау үшін мақсатты топқа жататын тұлғалардың 2011 жылға қосымша тізімі қосымшаға сәйкес белгіленсін:
1) 21 жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
2) жұмыссыз тұлғалар, 50 жастан асқан;
3) колледждер мен кәсіби лицейлердің түлектері;
4) ұзақ уақыт бойына жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылдан астам);
5) бір де біреуі жұмыс істемейтін отбасыларының тұлғалары.
2. «Жамбыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне мақсатты топтарға қосымша жатқызылған тұлғаларды жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғауға жәрдемдесу бойынша уақытында іс-шаралар қабылдансын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ. Сарбасовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Ыбыраев

Об установлении дополнительного перечня лиц на 2011 год, относящихся к целевым группам для принятия мер по содействию их занятости и социальной защите
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2010 года N 289. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 5 января 2011 года N 13-7-138. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22 мая 2012 года N 02-05-1.4-2/328
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 22.05.2012 N 02-05-1.4-2/328
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2011 год дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, для принятия мер по содействию их занятости и социальной защите:
1) молодежь в возрасте от 21 года до двадцати девяти лет;
2) безработные лица, старше 50 лет;
3) выпускники колледжей и профессиональных лицеев;
4) лица, длительное время не работающие (более одного года);
5) лица из семей, где нет ни одного работающего.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Жамбылского района» своевременно обеспечивать меры по содействию занятости и социальной защите лиц, дополнительно отнесенных к целевым группам.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Сарбасова А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С. Ибраев