Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы N 287 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 қаңтарда N 13-7-139 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 6 ақпандағы N 18 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 06.02.2013 N 18 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейн он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20–бабы 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлерінің, мөлшерінің Тізімі (мәтін бойынша әрі қарай – Тізім) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Жамбыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жолдауын бекітілген Тізімге сәйкес жүзеге асырсын.
3. «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылдың 24 қарашасындағы Заңына сәйкес, қоғамдық жұмыскерлердің еңбекақы төлемі ең төмен еңбекақы мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүргізілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2012.01.04 N 01 Қаулысымен
4. Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн болып анықталады, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмысшылар мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шартымен қарастырылатын еңбегінің жағдайларын есепке алумен жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандары қолданылады.
5. Еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құралдармен және жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, жарақат алумен немесе басқа зақымданумен денсаулыққа келтірілген зиянның орынын толтыру, зейнетақылық және әлеуметтік төлемдер Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі.

Об организации оплачиваемых общественных работ в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2010 года N 287. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 5 января 2011 года N 13-7-139. Утратило силу - постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 6 февраля 2013 года N 18
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 06.03.2013 N 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень организаций, виды, объемы общественных работ (далее по тексту - Перечень) согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Жамбылского района» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
3. Оплату труда общественных работников производить из средств местного бюджета в размере минимальной заработной платы, в соответствии Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы».
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 04.01.2012 N 01
4. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
5. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием, выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.Сарбасовқа жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш рет бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған күнінен он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Ыбыраев
КЕЛІСІЛДІ:
«Жамбыл аудандық мұрағаты»
мемлекеттік мекемесі                       К.М. Төлегенов
«Жамбыл ауданының әділет
басқармасы» мемлекеттік мекемесі           Н.А. Рязанцева
Аудан әкімдігінің
2010 жылдың 07 желтоқсандағы
№ 287 қаулысына
қосымша
Ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлерінің, мөлшерлерінің тізімі
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2011.08.10 N 196; 2012.01.04 N 01 Қаулыларымен
Рет
тік
Ұйымның атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрі
Жұмыстың
көлемі
Жұмыс
орын
дар
саны
1.
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары «Жамбыл Су» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сарбасова А.К.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района                                С. Ибраев
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
«Жамбылский районный архив»                Тулегенов К.М.
Государственное учреждение
«Управление юстиции Жамбылского района»    Рязанцева Н.А.
Приложение
к постановлению акимата района
от 07 декабря 2010 года № 287
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 10.08.2011 N 196; от 04.01.2012 N 01
п/
п
Наименование организации
Вид общественных работ
Объем работы
Коли
чество рабо
чих
мест
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Жамбыл су» отдела жилищно-коммуналь
ного хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области».

1. Елді мекендер аумағын жинауда тұрғын үй коммуналдық шаруашылығына көмек көрсету.
500000 шаршы метр Жеңіс паркін, орталық көшелер мен алаңдарды жинау.
5
2. Жергілікті су құбыр жүйесін күзету және қызмет жасауға көмек көрсету.
18 шақырым.
3
2.
«Архангелка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1. Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету.
5 шақырым көшелерді жинау, 20 дана ағаш отырғызу, 100 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 200 метр шіліктерді суару және кесу, 20 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
1
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
450 шаршы метр.
1
3. Селолық округі әкімі аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету.
20 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
1
4. Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
337 ауланы аралау.
1
5. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету.
Адрестік әлеуметтік көмек алушылардан істі қалыптастыру- 35 іс. 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға істі қалыптастыру- 320 іс.
1
6. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.
5000 шаршы метрлік зират, 1000 шаршы метр қоқыс үйінділері.
1
7. Селолық округ әкімі ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
100 шаршы метр әктеу, 100 шаршы метр түсқағаз жапсыру, 8 дана әйнектерді тығындау және сырлау.
1
3.
«Баянауыл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1. Аумақтарды көгалдандыру және көркейтуде көмек көрсету.
6 шақырым көшелерді жинау, 20 дана ағаш отырғызу, 100 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 250 метр шіліктерді суару және кесу, 20 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
1
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
400 шаршы метрлік кіре беріс жолдарын жөндеу.
1
3. Сеолық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету.
20 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
1
4. Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
264 ауланы аралау.
1
5. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруда көмек көрсету.
2000 шаршы метрлік зират, 1000 шаршы метр қоқыс үйінділері.
1
6. Селолық округінің әкімі ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
250 шаршы метр әктеу, 200 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 8 дана әйнектерді тығындау және сырлау.
1
7. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету.
Адрестік әлеуметтік көмекті алушылардан істі қалыптастыру- 35 іс. 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға істі қалыптастыру- 220 іс.
1
4.
«Благовещенка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.

1. Оказание помощи организации жилищно-коммуналь
ного хозяйства в уборке территорий населенных пунктов.
Уборка центральных улиц и площадей, парка Победы 500000 квадратных метров.
5
2. Оказание помощи в обслуживании и охране локальных водопроводных сетей.
18 километров.
3
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Архангельского сельского округа».
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 5 километров, посадка деревьев 20 штук, разбивка цветников 100 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 200 метров, спиливание сухих деревьев и веток 20 штук.
1
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
450 квадратных метров.
1
3. Оказание помощи в заготовке дров для отопления зданий аппарата акима сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка и складирова
ние 20 кубических метров.
1
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 337 дворов.
1
5. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении адресной социальной помощи и государственного пособия семьям, имеющим детей до 18 лет.
Формирование дел получателей адресной социальной помощи - 35 дел. Формирова
ние дел семей, имеющих детей до 18 лет - 320 дел.
1
6. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
Кладбищ 5000 квадратных метров, свалок 1000 квадратных метров.
1
7. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 100 квадратных метров, наклейка обоев 100 квадратных метров, утепление и покраска окон 8 штук.
1
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Баянаульского сельского округа».
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 6 километров, посадка деревьев 20 штук, разбивка цветников 100 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 250 метров, спиливание сухих деревьев и веток 20 штук.
1
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
400 квадратных метров.
1
3. Оказание помощи в заготовке дров для отопления зданий аппарата акима сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка и складирова
ние 20 кубических метров.
1
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 264 дворов.
1
5. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
Кладбищ 2000 квадратных метров, свалок 1000 квадратных метров.
1
6. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 250 квадратных метров, наклейка обоев 200 квадратных метров, утепление и покраска окон 8 штук.
1
7. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении адресной социальной помощи и государственного пособия семьям, имеющих детей до 18 лет.
Формирование дел получателей адресной социальной помощи - 38 дел.
Формирование дел семей, имеющих детей до 18 лет - 220 дел.
1
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Благовещенского сельского округа».

1. Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету.
40 шақырым көшелерді жинау, 40 дана ағаш отырғызу, 300 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 500 метр шіліктерді суару және кесу, 60 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
17
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
800 шаршы метр.
1
3. Мұз қалашықтарын салуда қосалқы жұмыстарды орындау.
Мұз кірпіш
терінен мұз қалашықтарын салу - 2000 дана, 20х30х40 сантиметр көлемінде, 8 дана мұз мүсіндерін жасау үшін қорабын және оларды қармен тығыздау.
3
4. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету.
Адрестік әлеуметтік көмекті алушылардан істі қалыптастыру- 245 іс. 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға істі қалыптастыру- 850 іс.
1
5. Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
1108 ауланы аралау.
4
6. Келген оралмандар үшін отын дайындауға көмек көрсету.
30 текше метрлік отын дайындау, кесу, тасу және үю.
2
7. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.
25000 шаршы метр зират, 3000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер.
1
8. Селолық округінің әкімі ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
300 шаршы метр әктеу, 400 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 21 дана әйнектерді тығындау және сырлау
2
9. Қаңғырған иттерді аулауда көмек көрсету.
25 дана
1
10. Оралмандар
ды қабылдау және жайластыру жөнінде көмек көрсету.
Жамбыл ауданы әкімдігінің бекітілген квотасына сәйкес оралмандарды қабылдау.
1
5.
«Жамбыл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1. Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтге көмек көрсету.
4 шақырым көшелерді жинау, 15 дана ағаш отырғызу, 110 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 150 метр шіліктерді суару және кесу, 25 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
1
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
430 шаршы метр.
1
3. Селолық округі әкімі аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету.
12 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
1
4. Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
341 ауланы аралау.
1
5. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.
3000 шаршы метрлік зират, 1000 шаршы метр қоқыс үйінділері.
1
6. Селолық округінің әкімі ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
200 шаршы метр әктеу, 200 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 6 дана әйнектерді тығындау және сырлау.
1

1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 40 километров, посадка деревьев 40 штук, разбивка цветников 300 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 500 метров, спиливание сухих деревьев и веток 60 штук.
17
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
800 квадратных метров.
1
3. Выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков.
Строительство ледовых городков из ледовых кирпичей 2000 штук размером 20x 30x40 сантимет
ров, установка каркасов и утрамбовка их снегом для строительства ледовых фигур 8 штук.
3
4. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении адресной социальной помощи и государственного пособия семьям, имеющих детей до 18 лет.
Формирование дел получателей адресной социальной помощи - 245 дел. Формирова
ние дел семей, имеющих детей до 18 лет - 850 дел.
1
5. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Обход 1108 дворов.
4
6. Оказание помощи в заготовке дров для вновь прибывших оралманов.
Заготовка дров, распиловка, погрузка 30 кубических метров.
2
7. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
Кладбищ 25000 квадратных метров, свалок 3000 квадратных метров.
1
8. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 300 квадратных метров, наклейка обоев 400 квадратных метров, утепление и покраска окон 21 штук.
2
9. Оказание помощи в отлове бродячих собак.
25 штук.
1
10. Оказание помощи по приему и обустройству оралманов.
Прием семей оралманов, согласно квоты, установленной акиматом Жамбылского района.
1
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа».
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 4 километров, посадка деревьев 15 штук, разбивка цветников 110 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 150 метров, спиливание сухих деревьев и веток 25 штук.
1
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
430 квадратных метров.
1
3. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка и складирова
ние 12 кубических метров.
1
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Обход 341 дворов.
1
5 Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
Кладбищ 3000 квадратных метров, свалок 1000 квадратных метров.
1
6. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 200 квадратных метров, наклейка обоев 200 квадратных метров, утепление и покраска окон 6 штук.
1

1. Тұрғындарды тұрақты жері бойынша құжаттауда және тіркеуде техникалық қызмет көрсету.
5000 істі қалыптастыру
4
19.
«Жамбыл аудандық мұрағаты» мемлекеттік мекемесі.
1. Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмектесу.
20000 парақ.
1
20.
«Жамбыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
6200 істі қалыптастыру
1

1. Оказание помощи в документировании и регистрации населения по месту постоянного жительства.
Формирование 5000 дел.
4
19
Государственное учреждение «Жамбылский районный архив».
1. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
20000 листов.
1
20
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Жамбылского района».
1. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственной адресной социальной помощи и государственных пособий семьям. имеющим детей до 18 лет.
Формирование 6200 дел.
1

2. Мүгедектер
дің орталық
тандырылған ақпараттық жүйе банкі қоры жұмысына көмек көрсету.
550 адам.
1

2. Оказание помощи в работе с информационной системой центрального банка данных инвалидов.
550 человек.
1