"Бородулиха ауданының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" 2010 жылғы 17 наурыздағы N 25-3-IV шешімге толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 33-9-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қаңтарда N 5-8-127 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 11-5-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2012.12.21 N 11-5-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Бородулиха ауданының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы» 2010 жылғы 17 наурыздағы № 25-3-IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 15 сәуірде № 5-8-108 санымен тіркелген, аудандық «Аудан тынысы» газетінің 2010 жылғы 23 сәуірдегі № 19 (6339) санында жарияланған) шешімге келесі толықтыру енгізілсін:
Ереженің 2-бөлімінің 6-тармағы келесі 6-1 тармақшасымен толықтырылсын:
«Егер тұрғын үйдің иесі немесе жалға алушысы бас бостандығынан айыру орындарында немесе уақытша ұстау изоляторында болса; туберкулез немесе психоневрологиялық диспансерлерде (стационарларда) емделіп жатса тұрғын үй көмегі бірге тұратын жақын туыстарына (әйеліне (күйеуіне), ата-анасына, балаларына, асырап алушыларына, асырап алғандарына, ата-анасы бір және ата-анасы бөлек ағалы–інілер мен апалы–сіңілілеріне (аға-қарындастар), атасына, әжесіне, немерелеріне) тағайындалады».
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                   А. Тұрлыбеков
Аудандық мәслихат хатшысы                         Б. Аргумбаев

О внесении дополнения в решение от 17 марта 2010 года N 25-3-IV "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Бородулихинского района"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2010 года N 33-9-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 января 2011 года за N 5-8-127. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года N 11-5-V
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2012 N 11-5-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 17 марта 2010 года № 25-3-IV «Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Бородулихинского района» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2010 года № 5-8-108, опубликованное в районной газете «Пульс района» от 23 апреля 2010 года № 19 (6339)) следующее дополнение:
раздел 2 пункта 6 Правил дополнить следующим подпунктом 6-1:
«Если собственник или наниматель жилого дома находится в местах лишения свободы, либо в изоляторе временного содержания; на излечении в туберкулезном, психоневрологическом диспансерах (стационарах), жилищная помощь предоставляется вместе проживающим близким родственникам (женам (мужьям), родителям, детям, усыновителям, усыновленным, полнородным и неполнородным братьям и сестрам, дедушкам, бабушкам, внукам)».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                               А. Турлыбеков
Секретарь районного маслихата                     Б. Аргумбаев