Қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 63 қаулысы. Ақтөбе облысы Темір ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 4 мамырда № 3-10-147 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 96 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданының әкімдігінің 14.04.2016 № 96 қаулысымен.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Темір аудандық әкімдігінің 18.09.2012 № 240 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес Темір ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесі жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Темір аудандық әкімдігінің 18.11.2013 № 369 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Темір ауданының жұмыс берушілері жұмыс орындарының жалпы санының бір пайыз мөлшерінде қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай – ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
Ескерту. 1 тармағына өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Темір аудандық әкімдігінің 18.09.2012 № 240 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Темір аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" ММ (Қ.Бакиев) өтініш жасаған қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай – ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жолдама бойынша жұмысқа жібергенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
Ескерту. 2 тармағына өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Темір аудандық әкімдігінің 18.09.2012 № 240 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Қалауовқа жүктелсін.

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата Темирского района Актюбинской области от 7 апреля 2011 года № 63. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 4 мая 2011 года № 3-10-147. Утратило силу постановлением акимата Темирского района Актюбинской области от 14 апреля 2016 года № 96
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Темирского района Актюбинской области от 14.04.2016 № 96.
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата Темирского района Актюбинской области от 18.09.2012 № 240 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Темирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления в редакции постановления акимата Темирского района Актюбинской области от 18.11.2013 № 369 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
1. Установить работодателям Темирского района квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Темирского района Актюбинской области от 18.09.2012 № 240 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. ГУ "Темирский районный отдел занятости и социальных программ" (К.Бакиев) руководствоваться данным постановлением при направлении на работу обратившихся лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организации.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Темирского района Актюбинской области от 18.09.2012 № 240 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н.Калауова.

4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы А. Нұрғалиев

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района А. Нургалиев