"Жер салығының ставкалары туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-6 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы N 38-7 шешімі. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 мамырда 6-1-128 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 29-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 14.03.2018 № 29-9 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) (бұдан әрі - Салық кодексі) Кодексінің 386-бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "Жер салығының ставкалары туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-120 болып тіркелген, 2011 жылдың 26 қаңтарында №4 "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ "белгіленген" деген сөзден кейін "Тараз қаласы бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Тараз қаласында автотұрақтар (паркингтер) үшiн бөлiнген жерлерге Салық кодексінің 381-бабында келтiрiлген кестенiң 3-бағанында белгiленген жер салығының базалық ставкасы он есеге ұлғайтылсын және барлық автотұрақтар (паркингтер) үшiн біркелкі санат белгіленсін.
2. Осы шешiм Әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қалалық мәслихаттың Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Б. Нарбаев Ө. Байшығашев

О внесении дополнений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 36-6 "О ставках земельного налога"
Решение Таразского городского маслихата от 30 марта 2011 года № 38-7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 6 мая 2011 года за номером 6-1-128. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 14 марта 2018 года № 29-9
Сноска. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 14.03.2018 № 29-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-386 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее - Налоговый кодекс) городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 36-6 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-120, опубликовано 26 января 2011 года в газете "Жамбыл-Тараз" № 4) следующие дополнения:
в пункте 1 после слова "налога" дополнить словами "по городу Тараз";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Базовые ставки земельного налога, установленные в графе 3 таблицы, приведенной в статье 381 Налогового кодекса, на земли города Тараз, выделенные под автостоянки (паркинги), увеличить в десять раз и установить для всех автостоянок (паркингов) единую категорию".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
городского маслихата городского маслихата
Б. Нарбаев У. Байшигашев