Қарқаралы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 шілдедегі "Қарқаралы ауданы аумағында ауыл шаруашылығы жануарларын бағу мен ұстаудың Қағидасын бекіту туралы" N 23/243 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 2011 жылғы 23 қыркүйектегі XXXIX сессиясының N 39/386 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қазанда N 8-13-105 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының VI сессиясының 2012 жылғы 8 маусымдағы N 6/56 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының VI сессиясының 2012.06.08 N 6/56 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 шілдедегі "Қарқаралы ауданы аумағында ауыл шаруашылығы жануарларын бағу мен ұстаудың Қағидасын бекіту туралы" N 23/243 шешіміне (Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылдың 2 қыркүйегінде N 8-13-87 болып тіркелген, аудандық "Қарқаралы" газетінің 2010 жылғы 25 қыркүйектегі N 77-78 (10889) жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Қағиданың 1 тармағының екінші абзацы алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылау бюджет саясаты және экономика, аграрлық мәселе және экология, өндіріс, құрылыс, байланыс, көлік және коммуналдық шаруашылық жөніндегі тұрақты комиссиясына (Р. Әлин) тапсырылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            Б. Теміржанов
Аудандық мәслихат хатшысы                  О. Жүкібаев

О внесении изменения в решение маслихата Каркаралинского района от 29 июля 2010 года N 23/243 "Об утверждении Правил выпаса и содержания сельскохозяйственных животных на территории Каркаралинского района"
Решение XXXIX сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 23 сентября 2011 года N 39/386. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 26 октября 2011 года N 8-13-105. Утратило силу - решением VI сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 8 июня 2012 года N 6/56
Сноска. Утратило силу - решением VI сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 08.06.2012 N 6/56.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Каркаралинского района Карагандинской области от 29 июля 2010 года N 23/243 "Об утверждении Правил выпаса и содержания сельскохозяйственных животных на территории Каркаралинского района" (зарегистрировано в Управлении юстиции Каркаралинского района 2 сентября 2010 года за N 8-13-87, опубликовано в районной газете "Қарқаралы" от 25 сентября 2010 года N 77-78 (10889)), следующее изменение:
абзац второй пункта 1 Правил исключить.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам бюджетной политики и экономики, аграрным вопросам и экологии, промышленности, строительства, связи, транспорта и коммунального хозяйства (Р. Алин).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Б. Темиржанов
Секретарь районного маслихата              О. Жукубаев