Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелекте толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 03 мамырдағы N 1476 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 13 мамырда N 10-9-204 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы N 1936 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2012.06.13 N 1936 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарда бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота, жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Қ.Мүбараковқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ                              Н. НӘЛІБАЕВ

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 03 мая 2011 года N 1476. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 мая 2011 года за N 10-9-204. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 13 июня 2012 года N 1936
Сноска. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 13.06.2012 N 1936.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, в размере один процент от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К.Мубаракову.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА                         Н. НАЛИБАЕВ