Ауданның ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылға әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы № 368 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 сәуірде № 9-19-153 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
"Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi Заңының 7-бабының 3-тармағының 4) тармақшасына, "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну мөлшерiн және ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 Қаулысының 2-тармағына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ
1. Ауданның ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алуға бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит түрiндегі әлеуметтiк қолдау шаралары 2011 жылы ұсынылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011.09.23 № 417 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Мамандар үшін тұрғын үй сатып алуға "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну мөлшерiн және ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 Қаулысымен белгіленген мерзім және ставка бойынша беріледі.
3. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Кезектен тыс
сессиясының төрайымы                       Р. Есеналина
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының кәсіпкерлік
және ауыл шаруашылық бөлімі"
мемлекеттiк мекемесі, бастық
________________ К. Аскаров
"Ұзынкөл ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттiк мекемесі,
бастық
_______________ А. Сарсенова
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттiк мекемесі, бастық
_______________ Н. Абдрахманова

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района на 2011 год
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 30 марта 2011 года № 368. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 22 апреля 2011 года № 9-19-153. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года, пунктом 2 Постановления Правительства Республики Казахстан "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" от 18 февраля 2009 года № 183, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить меры социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района, на 2011 год в виде подъемного пособия в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю и бюджетного кредита на приобретение жилья в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратный размер месячного расчетного показателя.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 23.09.2011 № 417 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Бюджетный кредит на приобретение жилья для специалистов предоставляется на срок и поставкам установленного Постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" от 18 февраля 2009 года № 183.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        Р. Есеналина
Секретарь
районного маслихата                        В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Отдел предпринимательства и
сельского хозяйства
Узункольского района", начальник
_____________________ К. Аскаров
Государственное учреждение
"Отдел финансов Узункольского
района", начальник
________________ А. Сарсенова
Государственное учреждение
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского
района", начальник
_____________ Н. Абдрахманова