"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" аудан әкімдігінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы N 287 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 10 тамыздағы N 196 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 9 қыркүйекте N 13-7-157 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 6 ақпандағы N 18 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 06.02.2013 N 18 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен кейн он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру жөнінде» аудан әкімдігінің 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 284 қаулысына (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2010 жылғы 5 қаңтарда 13-7-139 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 14 қаңтарындағы аудандық «Ауыл арайы» газетінің 2 нөмірінде мемлекеттік тілде, 2011 жылдың 14 қаңтарындағы «Сельская новь» газетінің 2 нөмірінде орыс тілінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
нұсқалған қаулының қосымшасы «Ұйымдар тізбесіндегі қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі» реттік 21 нөмірлі жолмен осы қаулының қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ. Сарбасовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Ыбыраев
КЕЛІСІЛДІ:
«Қазақстан Республикасы Әділет
Министрлігі сот актілерін орындау
Комитеті Солтүстік Қазақстан облысы
сот актілерін  орындау жөніндегі
Департаментінің Жамбыл аумақтық
бөлімі» филиалының бастығы                 Х. Ғабдуллин
Аудан әкімдігінің 2011 жылдың
10 тамызындағы № 196 қаулысына
қосымша
Аудан әкімдігінің 2010 жылдың
07 желтоқсанындағы № 287 қаулысына
қосымша
Ұйымдар тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі
р/№
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Жұмыстың көлемі
Жұмыс орындар саны
21.
«Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі сот актілерін орындау Комитеті Солтүстік Қазақстан облысы сот актілерін орындау жөніндегі Департаментінің Жамбыл аумақтық бөлімі» филиалы

О внесении дополнений в постановление акимата района от 7 декабря 2010 года N 287 "Об организации оплачиваемых общественных работ в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 10 августа 2011 года N 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 сентября 2011 года N 13-7-157. Утратило силу - постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 6 февраля 2013 года N 18
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 06.03.2013 N 18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 7 декабря 2010 года № 287 «Об организации оплачиваемых общественных работ в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 января 2010 года № 13-7-139, опубликовано в районной газете «Ауыл арайы» от 14 января 2011 года № 2 на государственном языке, газете «Сельская новь» от 14 января 2011 года № 2 на русском языке) следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению «Перечень организаций, виды, объемы общественных работ» дополнить строкой порядковый номер 21 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сарбасова А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района                               С. Ибраев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник филиала
«Жамбылский территориальный
отдел Департамента по исполнению
судебных актов Северо-Казахстанской
области Комитета по исполнению
судебных актов Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Х. Габдуллин
Приложение
к постановлению акимата района
от 10 августа 2011 года № 196
Приложение
к постановлению акимата района
от 07 декабря 2010 года № 287
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ
п/п
Наименование
организации
Вид общест
венных работ
Объем работы
Количес
тво
рабочих
мест
21.
Филиал «Жамбылский территориальный отдел Департамента по исполне
нию судебных актов Северо-Казах
станской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан»

1. Сот актілерін орындау жөніндегі іс-қимылдарды атқаруға көмек көрсету
Орындаушылық өндіріс тарапынан хабарлама - 500 хабарлама, тіркеу және бақылау органдарына берешектер тарапынан сұранымдарды жіберу - 1000 сұраным, іс қағаздарын жүргізу - 800 іс
1

1. Оказание помощи в исполнительных действиях по исполнению судебных актов
Извещение сторон испол
нительного производства – 500 извещений, направление запросов в отношении должников регистрирующие и контролирую
щие органы - 1000 запросов, ведение делопроизводства 800 - дел
1