2012 жылғы Тимирязев ауданы аумағында тұратын халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың қосымша тізімін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 325 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 қаңтарда N 13-12-139 тіркелді
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 15.02.2013 N 27 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 2) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы аумағында тұратын халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың қосымша тізімі 2012 жылға белгіленсін:
1) 29 жасқа дейінгі жастар
2) 50 жастан жоғары тұлғалар
3) бір жылдан артық жұмыс істемейтін тұлғалар
2. «2011 жылға Тимирязев ауданы аумағында тұратын халықтың нысаналы тобына жататын тұлғалардың қосымша тізімін анықтау туралы» Тимирязев ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 109 қаулы күші жойылды деп танылсын (2011 жылғы 12 мамырдағы № 13-12-126 нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 21 мамырдағы № 23 «Көтерілген тың», 2011 жылғы 21 мамырдағы № 23 «Нива» газеттерінде жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Е. Мәкеноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкіміҚ. Қасенов

Об установлении дополнительного перечня лиц, проживающих на территории Тимирязевского района, относящихся к целевым группам населения, на 2012 год
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2011 года N 325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 января 2012 года N 13-12-139
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 15.02.2013 N 27
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2012 год дополнительный перечень лиц, проживающих в Тимирязевском районе Северо-Казахстанской области, относящихся к целевым группам населения:
1) молодежь в возрасте до 29 лет
2) лица старше 50 лет
3) лица, не работающие более одного года.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Тимирязевского района от 27 апреля 2011 года № 109 «Об определении дополнительного перечня лиц, проживающих на территории Тимирязевского района, относящихся к целевым группам населения, на 2011 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-12-126 от 12 мая 2011 года, опубликовано в газетах «Көтерiлген тың» от 21 мая 2011 года № 23, «Нива» от 21 мая 2011 года № 23).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Макенову Ж.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким районаК. Касенов