Бөрлі аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 24-2 "Бөрлі ауданы бойынша 2011 жылға арналған салық ставкаларын және біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 шілдедегі N 28-6 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 1 тамызда N 7-3-116 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы № 33-5
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 27.12.2011 № 33-5
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының "Бөрлі ауданы бойынша 2011 жылға арналған салық ставкаларын және біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы" 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 24-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-3-107 тіркелген, 2011 жылғы 1 ақпандағы "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде N 10 жарияланған), келесі толықтырулар енгізілсін:
аталып отырған шешімнің 1 қосымшасы мынадай мазмұндағы 3 тармақпен толықтырылсын:
"3. Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 386 бабы негізінде, автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлiнген жерлерге Қазақстан Республикасының Салық Кодексінің 381 бабында белгіленген елді мекендер жерлеріне базалық ставкалар бойынша салық салуға жататын базалық салық ставкалары он есе ұлғайтылсын, 43,40 теңгені құрайды.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқық қатынастарына таратылады.
Сессия төрайымы                  М. Махауова
Аудандық мәслихат хатшысы        И. Измагамбетов

О внесении дополнений в решение Бурлинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 24-2 "Об установлении ставок налогов и стоимости разовых талонов по Бурлинскому району на 2011 год"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 июля 2011 года N 28-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 августа 2011 года N 7-3-116. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2011 года № 33-5
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.12.2011 года № 33-5
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата "Об установлении ставок налогов и стоимости разовых талонов по Бурлинскому району на 2011 год" от 22 декабря 2010 года N 24-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 7-3-107, опубликовано 1 февраля 2011 года в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" N 10) следующие дополнения:
приложение 1 к указанному решению дополнить пунктом 3 следующего содержания:
"3. На основании статьи 386 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" базовые ставки налога на земли, выделенные под автостоянки (паркинги), подлежащие налогооблажению по базовым ставкам на земли населенных пунктов, установленные статьей 381 Налогового Кодекса Республики Казахстан увеличить в десять раз, что составляет 43,40 тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии              М. Махауова
Секретарь районного маслихата    И. Измагамбетов