Казталов ауданы Талдыапан ауылдық округі Жади қыстағына карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 208 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 қазанда № 7-8-132 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 қарашадағы № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2011.11.11 № 265 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылдың 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабы 2 тармағының 9) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы Министрлігі Агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Казталов аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2011 жылғы 28 ақпандағы № 135 ұсынысы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара малынан қарасан ауруы пайда болуына байланысты, Казталов ауданы Талдыапан ауылдық округі Жади қыстағына карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдау Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы Министрлігі Агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Казталов аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) және Талдыапан ауылдық округінің әкіміне және "Казталов ауданының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. И. Құтхожинға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 28 ақпаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімінің м.а.              С. Молдашев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция
комитетінің Казталов
аудандық аумақтық
инспекциясының бастығы
_____________Малахов Арген Сәбитұлы
23.09.2011 ж.

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима в зимовке Жади Талдыапанского сельского округа Казталовского района
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 23 сентября 2011 года № 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 октября 2011 года № 7-8-132. Утратило силу - постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 11 ноября 2011 года № 265
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 11.11.2011 № 265
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Казталовской районной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в Агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года № 135, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с возникновением заболевания эмфизематозного карбункула у крупного рогатого скота установить в зимовке Жади Талдыапанского сельского округа Казталовского района ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Казталовской районной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в Агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), акиму Талдыапанского сельского округа и государственному учреждению "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии Казталовского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кутхожина Н. И.
4.Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 28 февраля 2011 года.
И.о. акима района                С. Молдашев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Казталовской районной
территориальной инспекции
Комитета государственной
инспекции в Агропромышленном
комплексе Министерства
сельского хозяйства
Республика Казахстан
_____________Малахов Арген Сабитович
23.09.2011 г.