Казталов ауданы Жаңажол ауылдық округі Қараоба қыстағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 209 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 қазанда № 7-8-133 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 қарашадағы № 266 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2011.11.11 № 266 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағы 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабының 2 тармағы 9) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы Министрлігі Агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Казталов аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2011 жылы 29 наурыздағы № 207 ұсынысы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара малынан құтыру ауруы пайда болуына байланысты, Казталов ауданы Жаңажол ауылдық округі Қараоба қыстағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдау Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы Министрлігі Агроөнеркәсіптік кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Казталов аудандық аумақтық инспекциясына (келісім бойынша) және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Казталов ауданы бойынша мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасына (келісім бойынша) ұсынылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 29 наурыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. И. Құтқожинге жүктелсін.
Аудан әкімінің м.а.              С. Молдашев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция
комитетінің Казталов
аудандық аумақтық
инспекциясының бастығы
_____________Малахов Арген Сәбитұлы
23.09.2011 ж.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Батыс Қазақстан
облысы бойынша департаменті
Казталов ауданы бойынша
мемлекеттік cанитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасының бастығы
_____________Хайдаров Талғат Қалиханұлы
23.09.2011 ж.

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с ведением ограничительных мероприятий в зимовке Караоба Жанажолского сельского округа Казталовского района
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 23 сентября 2011 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 октября 2011 года № 7-8-133. Утратило силу - постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 11 ноября 2011 года № 266
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 11.11.2011 № 266
В соответствии c статьей 31 пунктом 1 подпунктом 18) Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 пунктом 2 подпунктом 9) Закона "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Казталовской районной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в Агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 марта 2011 года № 207, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с заболеванием бешенством крупного рогатого скота,  установить в зимовке Караоба Жанажолского сельского округа Казталовского района ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий.
2. Рекомендовать Казталовской районной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в Агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (по согласованию) и управлению государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Казталовскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области (согласованию) принять меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 29 марта 2011 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кутхожина Н. И.
И.о. акима района                      С. Молдашев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Казталовской
районной территориальной
инспекции Комитета
государственной инспекции
в Агропромышленном комплексе
Министерства сельского
хозяйства Республика Казахстан
_____________Малахов Арген Сабитович
23.09.2011 г.
Начальник управления
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
по Казталовскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Западно-Казахстанской области
_____________Хайдаров Талгат Калиханович
23.09.2011 г.