Әулиекөл ауданында қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғаларға, сондай-ақ бостандықтан айыру орнынан шыққан тұлғаларға және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 41 қаулысы. Қостанай облысы Әулиекөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 15 ақпанда № 9-7-153 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 118 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 26.05.2016 № 118 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2012.05.11 № 140 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының квотасы белгіленсін:
1) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының екі проценті мөлшерінде;
2) интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының екі проценті мөлшерінде.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2012.05.11 № 140 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Әулиекөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі өтініш жасаған қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмысқа жібергенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2012.05.11 № 140 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М.Ж. Калиевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Нұрмұхамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
ММ бастығы
_________________ Р.С. Нұғманова

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Аулиекольском районе
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 19 января 2012 года № 41. Зарегистрировано Управлением юстиции Аулиекольского района Костанайской области 15 февраля 2012 года № 9-7-153. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 26 мая 2016 № 118
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 26.05.2016 № 118 (вводится в действие со дня подписания).
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Аулиекольского района Костанайской области от 11.05.2012 № 140 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для:
1) лиц состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере двух процентов от общей численности рабочих мест;
2) несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере двух процентов от общей численности рабочих мест.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Аулиекольского района Костанайской области от 11.05.2012 № 140 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Аулиекольского района" руководствоваться данным постановлением при направлении на работу обратившихся лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления акимата Аулиекольского района Костанайской области от 11.05.2012 № 140 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Калиева М.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Нурмухамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел занятости
и социальных программ
Аулиекольского района"
___________________ Р.С. Нугманова