Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына 2012 жылға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2012 жылғы 29 тамыздағы № 54 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 қыркүйекте № 3831 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау 2012 жылға ұсынылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясынының төрағасы        И. Горбатенков
Аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы               А. Искенова
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының кәсіпкерлік
және ауыл шаруашылық бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің, бастығы
_________________ К. Аскаров
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің, бастығы
_______________ Б. Займулдынова
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жаспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің, бастығы
________________ Н. Абдрахманова

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района на 2012 год
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 29 августа 2012 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 сентября 2012 года № 3831. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района на 2012 год подъемное пособие и социальную поддержку для приобретения или строительства жилья.
2. Настоящие решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии           И. Горбатенков
Исполняющая обязанности секретаря
районного маслихата                        А. Искенова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел предпринимательства и сельского
хозяйства Узункольского района"
___________________ К. Аскаров
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов Узункольского района"
____________________ Б. Займулдынова
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского района"
__________________ Н. Абдрахманова