Качир ауданы ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек ұсыну туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2012 жылғы 18 шілдедегі N 5/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 08 тамызда N 12-8-132 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 қыркүйектегі N 20/33 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 26.09.2014 N 20/33 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15)-тармақшасына, сәйкес Качир аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Качир ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына жылына бір рет екі тонна мөлшерінде көмір сатып алу үшін әлеуметтік көмек берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Е. Шаров
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Баяндинов

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Качирского раона
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 18 июля 2012 года N 5/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 августа 2012 года N 12-8-132. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 26 сентября 2014 года N 20/33
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 26.09.2014 N 20/33.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года, подпунктом 15)   пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Качирского района в размере двух тонн угля один раз в год.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Е. Шаров
Секретарь Качирского
районного маслихата                        С. Баяндинов