Тіркелген салықтың ставкаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 маусымдағы № 3/32-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 19 маусымда № 5-10-134 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 сәуірдегі № 20/185-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 20.04.2018 № 20/185-VI шешімімен (алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.

Об утверждении ставок фиксированного налога
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 июня 2012 года № 3/32-V. Зарегистрировано управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 19 июня 2012 года за № 5-10-134. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 апреля 2018 года № 20/185-VI
Cноска. Утратило силу – решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20.04.2018 № 20/185-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тіркелген салықтың ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Тіркелген салықтың ставкаларын бекіту туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 қазандағы № 15/8-ІV шешімнің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылдың 17 қарашада № 5-10-89 тіркелген, "Қалба тынысы" газетінде 2009 жылғы 20 қарашадағы № 47 санында, 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № 49 санында жарияланды) күші жойылды деп танылсын.

В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки фиксированного налога согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Жарминского районного маслихата от 20 октября 2009 года № 15/8-ІV "Об утверждении ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 ноября 2009 года за № 5-10-89, опубликовано в газете "Қалба тынысы" 20 ноября 2009 года № 47, 4 декабря 2009 года № 49).