Жарма ауданының Терістаңбалы ауылдық округінің "Терістаңбалы" ауылына шектеу iс-шараларын енгiзе отырып карантин аймағына ветеринариялық режимiн белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 шілдедегі N 178 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 03 тамызда N 2629 тіркелді. Күші жойылды - Жарма ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 шілдедегі N 37
Ескерту. Күші жойылды - Жарма ауданы әкімдігінің 26.07.2013 N 37.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағы 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10 бабы 2 тармағының 9) тармақшасына сәйкес, Жарма ауданының бас мемлекеттiк ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2012 жылғы 13 шілдедегі N 383 ұсынысы негiзiнде, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарма ауданының Терістаңбалы ауылдық округінің «Терістаңбалы» ауылында ірі қара малдар арасында сарып ауруының шығуына байланысты шектеу iс-шараларын енгiзе отырып карантин аймағына ветеринариялық режимi белгiленсiн.
2. «Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Жарма аудандық аумақтық инспекциясы» мемлекеттік мекемесінің бастығының міндетін атқарушы (Д. Данабаев), сонымен қатар «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Министрлігінің мемлекеттік санитарлық эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің Жарма ауданы бойынша басқармасы» мемлекеттік мекемесі бастығы (Г. Кулжанбекова), мүдделі жеке және заңды тұлғалармен орындауға мiндеттi ветеринарлық iс-шараларды ұйымдастыруды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жарма ауданы
әкімінің міндетін атқарушы                 Н. Шалтабанов
Келісілді:
«Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы Министрлігі
ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитеті Жарма аудандық
аумақтық инспекциясы»
мемлекеттік мекемесінің бастығының
міндетін атқарушы                          Д. Данабаев
2012 жылғы 27 шілде
«Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Министрлігінің мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау комитетінің
Шығыс Қазақстан облысы бойынша департаментінің
Жарма ауданы бойынша басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Г. Кулжанбекова
2012 жылғы 27 шілде

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в селе "Теристанбалы" Теристанбалинского сельского округа Жарминского района
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 27 июля 2012 года N 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 03 августа 2012 года N 2629. Утратило силу постановлением акимата Жарминского района от 26 июля 2013 года N 37
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жарминского района от 26.07.2013 N 37.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жарминского района № 383 от 13 июля 2012 года, акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением  ограничительных мероприятий в связи со вспышкой заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота в селе «Теристанбалы» Теристанбалинского сельского округа Жарминского района.
2. Рекомендовать исполняющему обязанности начальника государственного учреждения «Жарминская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан» (Д. Данабаев), а так же начальнику государственного учреждения «Управление по Жарминскому району департамента комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства Здравоохранения Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области» (Г. Кулжанбекова), обеспечить организацию и проведение обязательных ветеринарных мероприятий с заинтересованными физическими и юридическими лицами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Жарминского района                   Н. Шалтабанов
Согласовано:
Исполняющий обязанности
начальника Государственного учреждения
«Жарминская районная
территориальная инспекция комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан»                      Д. Данабаев
27 июля 2012 года
Начальник
Государственного учреждения
«Управление по Жарминскому району
департамента комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
по Восточно-Казахстанской области»         Г. Кулжанбекова
27 июля 2012 года