Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С-23/8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қаңтарда № 3984 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № С-9/16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 18.04.2017 № С-9/16 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" (Салық кодексi) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексiнiң 422 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШIМ ЕТТI:
1. Көкшетау қаласының аумағында қызметiн жүзеге асыратын барлық салық төлеушiлер үшiн бiрыңғай тiркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
23 кезекті сессияның төрағасы,
бесінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының
хатшысы
Б.Бегалин
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімі Ж.Жұмағұлов
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлiгiнiң
Ақмола облысы бойынша
Салық Комитетiнiң
Көкшетау қаласы бойынша
Салық Департаментiнiң
Салық Басқармасы" мемлекеттiк
мекемесiнiң басшысы
Қ.Батталов
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С-23/8 шешiмiне
қосымша
Салық салынатын объектiнiң бiрлiгiне айына бiрыңғай тiркелген салық ставкалары
№ р/р
Салық салу объектiсiнiң атауы
Айына тiркелген салық базалық ставкаларының мөлшерi (айлық есептiк көрсеткiштерiнде)
1
Бiр ойыншымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
4
2
Бiреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткiзуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
5
3
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
2,5
4
Ойын жолы
40
5
Карт
5
6
Бильярд үстелi
9

Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2013 года № С-23/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 января 2014 года № 3984. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2017 года № С-9/16
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 18.04.2017 № С-9/16 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Кокшетау согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 23 очередной сессии,
секретарь Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва
Б.Бегалин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким
города Кокшетау
Ж.Жумагулов
Руководитель
государственного учреждения
"Налоговое управление по
городу Кокшетау Налогового
Департамента по Акмолинской
области Налогового Комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
К.Батталов
Приложение к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 25 декабря
2013 года № С-23/8
Единые ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Размер базовой ставки фиксированного налога в месяц (в месячных расчетных показателях)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
4
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
5
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2,5
4
Игровая дорожка
40
5
Карт
5
6
Бильярдный стол
9