Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 22 тамыздағы "Талдықорған қаласы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу туралы" N 25-859 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 04 маусымдағы N 10-472 қаулысы. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 12 шілдеде N 2393 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 38-1362 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 18.12.2014 № 38-1362 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 2331 "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру ережесін бекіту туралы" қаулысын және Алматы облысы әкімдігінің 2013 жылғы 26 наурыздағы N 97 "Алматы облысының аумағында ауыл шаруашылығы жануарларына бірдейлендіру іс-шараларын жүргізу жоспарын бекіту туралы" қаулысын жүзеге асыру үшін, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 22 тамыздағы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 27 қыркүйекте N 2133 тіркелген және "Талдықорған" газетінің 2012 жылғы 04 қазанда N 40 жарияланған) "Талдықорған қаласы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу туралы" N 25–859 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
аталған қаулының 2 тармағында:
"Рауан Тұрданғазыұлы Рақымбеков" сөздері "Асқар Ханұлы Нұрбаев" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Талғат Қанатұлы Қайнарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Е. Алпысов
КЕЛІСІЛДІ:
"Талдықорған қаласының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Нұртас Тынышбайұлы Қиялбеков
04 маусым 2013 жыл
Талдықорған қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 04 маусымдағы
"Талдықорған қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 22 тамыздағы
"Талдықорған қаласы бойынша
ауыл шаруашылығы жануарларын
бірдейлендіру жұмыстарын
ұйымдастыру және өткізу туралы"
N 25–859 қаулысына өзгерістер
енгізу туралы" N 25-895 қаулысына
қосымша
Р/с
N
Қала, селолық округтердің атауы
Бірдейлендіруге жататын ауыл шаруашылығы жануарларының нақты саны (бас)
Ветеринариялық төлқұжатты рәсімдеумен ауыл шаруашылығы жануарларын сырғалау
түйе
жылқы
ұсақ мал
шошқа
басталу мерзімі
аяқталу мерзімі
1
Талдықорған қаласы
-

О внесении изменений в постановление акимата города Талдыкорган от 22 августа 2012 года N 25-859 "Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных по городу Талдыкорган"
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 04 июня 2013 года N 10-472. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 июля 2013 года N 2393. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкоргана Алматинской области от 18 декабря 2014 года № 38-1362
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкоргана Алматинской области от 18.12.2014 № 38-1362.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 14) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года N 2331 "Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных" и постановления акимата Алматинской области от 26 марта 2013 года N 97 "Об утверждении Плана мероприятий по проведению идентификации сельскохозяйственных животных на территории Алматинской области", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Талдыкорган от 22 августа 2012 года N 25–859 "Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных по городу Талдыкорган" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 27 сентября 2012 года за N 2133 и опубликованного в газете "Талдыкорган" от 04 октября 2012 года N 40) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению;
в пункте 2 указанного постановления:
слова "Ракымбеков Рауан Турдангазиевич" заменить словами "Нурбаев Аскар Ханович".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кайнарбекова Талгата Канатовича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Е. Алпысов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
города Талдыкорган"                        Киялбеков Нуртас Тынышбаевич
04 июня 2013 года
Приложение к постановлению
акимата города Талдыкорган
от 04 июня 2013 года N 10-472
"О внесении изменений в
постановление акимата города
Талдыкорган" от 22 августа
2012 года N 25-859 "Об
организации и проведении работ
по идентификации
сельскохозяйственных животных
по городу Талдыкорган"
N
п/п
Наименование города, сельских округов
Фактическое количество сельскохозяйственных животных, подлежащих идентификации (голов)
Биркование сельскохозяйственных животных с оформлением ветеринарного паспорта
верблю-
ды
лошади
мелко рогатый скот
сви-
ньи
Дата начала
Дата завершения
1
город Талдыкорган
-