Ботамойнақ ауылдық округінің Байзақ ауылы аумағына шектеу іс - шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгілеу туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Ботамойнақ ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 7 тамыздағы № 39 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 тамызда № 1990 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-127 баптарына сәйкес және Байзақ ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 140 ұсынысы негізінде ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Уақ малдардан бруцеллездің эпизоотиялық ошағының анықталуына байланысты Ботамойнақ ауылдық округінің Байзақ ауылы аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ботамойнақ ауылдық округі әкімі аппаратының ветеринар бас маманы Жұмабеков Өмірұзақ Зүкүрұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі                        М. Қилыбаев
«КЕЛІСІЛДІ»:
Байзақ ауданы бойынша мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
басқармасының басшысы
А. Төлепбергенов
7 тамыз 2013 жыл
"Жамбыл облыстық Ішкі істер
департаментінің Байзақ Аудандық
Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Абдезов
7 тамыз 2013 жыл
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Байзақ аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
М. Төлтаев
7 тамыз 2013 жыл

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Байзак Ботамойнакского сельского округа
Решение акима Ботамойнакского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 7 августа 2013 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 августа 2013 года № 1990
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 10-127 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Байзакского района за № 140 от 30 апреля 2013 года РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением эпизоотического очага бруцеллеза мелкого скота установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории села Байзак Ботамойнакского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста ветеринара аппарата акима Ботамойнакского сельского округа Джумабекова Умирузака Зукуровича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа                       М. Килыбаев
«СОГЛАСОВАНО»:
Руководитель учреждения государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Байзакскому району
А. Тулепбергенов
7 августа 2013 год
Руководитель государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Байзакского района
Департамента внутренних дел Жамбылской области"
А. Абдезов
7 августа 2013 год
Руководитель государственного учреждения
"Байзакская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
М. Толтаев
7 августа 2013 год