Боралдай ауылдық округінің Көлтоған, Рысбек батыр және Ертай ауылдары аумағына шектеу іс - шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 1 тамыздағы № 8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 тамызда № 1991 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-127 баптарына сәйкес және Жуалы ауданының  бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 06-02/62 ұсынысы негізінде ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ұсақ мүйізді малдардан бруцеллездің эпизоотиялық ошағының анықталуына байланысты Боралдай ауылдық округінің Көлтоған, Рысбек батыр және Ертай ауылдары аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Боралдай ауылдық округі әкімі аппаратының ветеринар бас маманы Қазыбек Тұралыұлы Азимовке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі                        Б. Сатымбеков
«КЕЛІСІЛДІ»:
"Жамбыл облысы ішкі істер
Департаментінің Жуалы аудандық
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.А. Бүркітбаев
1 тамыз 2013 жыл
Жуалы ауданы бойынша Мемлекеттік
"Санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
М. Искаков
1 тамыз 2013 жыл
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Жуалы аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е. Ошанов
1 тамыз 2013 жыл

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории сел Колтоган, Рысбек батыр и Ертай Боралдайского сельского округа
Решение акима Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области от 1 августа 2013 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 августа 2013 года № 1991
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 10-127 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жуалынского района за № 06-02/62 от 2 мая 2013 года РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением эпизоотического очага бруцеллеза мелкого рогатого скота установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории сел Колтоган, Рысбек батыр и Ертай Боралдайского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста ветеринара аппарата акима Боралдайского сельского округа Казыбека Туралиевича Азимова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      Б. Сатымбеков
«СОГЛАСОВАНО»:
Руководитель государственного учреждения
"Управление государственного санитарно-эпидемиологического
надзора по Жуалынскому району"
М. Искаков
1 августа 2013 год
Руководитель государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Жуалынского района
Департамента внутренних дел Жамбылской области"
Б.А. Буркитбаев
1 августа 2013 год
Руководитель государственного учреждения
"Жуалынская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
Е. Ошанов
1 августа 2013 год