Еңбекші селолық округінің Еңбекші селосы Ленин көшесінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Еңбекші селолық округ әкімінің 2013 жылғы 10 маусымдағы N 01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 шілдеде N 3568 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин ауданы Еңбекші ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин ауданы Еңбекші ауылдық округі әкімінің 29.12.2021 № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 7)-тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Железин аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитарлық инспекторының 2013 жылғы 24 мамырдағы N 2-02/204 ұсынысы негізінде селолық округ әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданы Еңбекші селолық округі Еңбекші селосы Ленин көшесінің аумағында ауыл шаруашылығы жануарларының құтыру ауруымен ауыру фактісі бойынша шектеу белгіленсін.
2. "Железин ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Железин аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау Комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті Железин ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) ветеринарлық-санитарлық амандыққа жеткізу үшін анықталған эпизоотикалық ошақта қажетті іс-шараларды өткізу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Еңбекші селолық округінің әкімі
Т. Жұмабеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Железин
аудандық аумақтық инспекциясы"
10 маусым 2013 жыл
М. Балина
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
Комитетінің Павлодар облысы бойынша
департаменті Железин ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы"
10 маусым 2013 жыл
Г. Жолдыбаева

Об установлении ограничительных мероприятий на улице Ленина села Енбекши Енбекшинского сельского округа
Решение акима Енбекшинского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 10 июня 2013 года N 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 июля 2013 года N 3568. Утратило силу решением акима Енбекшинского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 29 декабря 2021 года № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Енбекшинского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 29.12.2021 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 сентября 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения Железинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 мая 2013 года N 2-02/204, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничения по факту заболевания бешенством сельскохозяйственных животных на территории улицы Ленина села Енбекши Енбекшинского сельского округа Железинского района.
2. Государственным учреждениям "Отдел ветеринарии Железинского района", "Железинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Железинскому району департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Павлодарской области" (по согласованию) для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге рекомендовать провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Енбекшинского сельского округа
Т. Жумабеков
"СОГЛАСОВАНО"
"Железинская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
10 июня 2013 года
Балина М.Н.
"СОГЛАСОВАНО"
"Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Железинского района
департамента Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан по Павлодарской области"
10 июня 2013 года
Жолдыбаева Г.А.