"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және олардың кезегі" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 34/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 ақпанда N 3415 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 20 маусымдағы N 209/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 20.06.2013 N 209/5 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 ақпандағы "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және олардың кезегі" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы" N 76 қаулысына сәйкес Шарбақты аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және олардың кезегі" қоса берілген мемлекеттік қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Шарбақты ауданының тұрмыстық-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі дер кезінде және сапалы мемлекеттік қызмет көрсетуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Владимир Иванович Воробьевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е. Асқаров
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 14 қаңтардағы
N 34/1 қаулысымен
бекітілген
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке
тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын
үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және олардың кезегі"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет атауы: "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және олардың кезегі".
2. Мемлекеттік қызмет нысаны – ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 08 ақпандағы "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және олардың кезегі" мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы" N 76 қаулысы (бұдан әрі – стандарт) негізінде көрсетіледі.

Об утверждении регламента государственной услуги "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 14 января 2013 года N 34/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 февраля 2013 года N 3415. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 20 июня 2013 года N 209/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 20.06.2013 N 209/5.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 08 февраля 2010 года N 76 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде".
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Щербактинского района" обеспечить своевременное и качественное оказание государственных услуг.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Воробьева Владимира Ивановича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Е. Аскаров
Утвержден
постановлением акимата
Щербактинского района
от 14 января 2013 года N 34/1
Регламент государственной услуги "Постановка на учет и
очередность граждан, нуждающихся в жилище из государственного
жилищного фонда или жилище, арендованном местным
исполнительным органом в частном жилищном фонде"
1. Общие положения
1. Наименование государственной услуги: "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде".
2. Форма государственной услуги частично автоматизирована.
3. Государственная услуга оказывается на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 08 февраля 2010 года N 76 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилище из государственного жилищного фонда или жилище, арендованном местным исполнительным органом в частном жилищном фонде" (далее - стандарт).

4. Мемлекеттік қызмет Шарбақты ауылы, Советов көшесі, 51 мекенжайы бойынша орналасқан, телефоны 8 (718-36) 21664, жұмыс кестесі демалыс (сенбі, жексенбі) және мереке күндерін қоспағанда, күн сайын сағат 13.00-ден сағат 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 09.00-ден сағат 18.30-ға дейін "Шарбақты ауданының тұрмыстық-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – бөлім), сондай-ақ баламалы негізде Шарбақты ауылы, Чайко көшесі, 45 мекенжайы бойынша орналасқан, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбіден сенбіге дейін сағат 09.00-ден сағат 19.00-ге дейін, түскі үзіліссіз "Павлодар облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесінің Шарбақты ауданы филиалының бөлімі (бұдан әрі – орталық) арқылы ұсынылады.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі нысаны, кезегінің реттік нөмірін көрсетіп, есепке қою туралы хабарлама немесе негізді себептерді көрсетіп, есепке қоюдан бас тарту туралы дәлелді жауап беру (қағаз жеткізгіште немесе электрондық түрде) болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің мерзімі мемлекеттік қызметті алушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
1) бөлімде – күнтізбелік отыз күн ішінде;
орталықта – күнтізбелік отыз күн ішінде (мемлекеттік қызметті алу үшін құжаттарды қабылдаған күн мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне жатпайды, бұл орайда бөлім мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі аяқталуға бір күн қалғанда мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін ұсынады);
2) бөлімде құжаттарды тапсырған немесе алған кезде кезек күтудің рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты 20 минуттан, бөлімде 15 минуттан артық болмауы тиіс.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
7. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы не оның сенімхат бойынша өкілі стандарттың 11-тармағында белгіленген қажетті құжаттарды ұсынады.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға:
бөлімде немесе орталықта - кезектің реттік нөмірі көрсетілген немесе есепке қоюдан бас тарту туралы дәлелді себептері көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдау туралы қолхат беріледі (қағаз нұсқада немесе электронды нысанда).
8. Стандарттың 16-тармағында көзделген жағдайда мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тартылады.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) жұмыс істейді:

4. Государственную услугу предоставляет государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Щербактинского района" (далее - отдел), расположенный по адресу: село Шарбакты, улица Советов, 51, номер телефона 8(718-36) 21664, график работы ежедневно с 09.00 часов до 18.30 часов, с обеденным перерывом с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных (суббота, воскресенье) и праздничных дней, а также на альтернативной основе через отдел Щербактинского района филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Щербактинскому району (далее – центр), расположенный по адресу: село Шарбакты, улица Чайко, 45, с понедельника по субботу включительно в соответствии с установленным графиком работы с 09.00 часов до 19.00 часов без перерыва на обед, кроме выходных, а также праздничных дней.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача уведомления о постановке на учет с указанием порядкового номера очереди либо мотивированный ответ об отказе в постановке на учет с указанием обоснованных причин (на бумажном носителе или в электронной форме).
6. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов:
1) в отдел – в течение тридцати календарных дней;
в центр - в течение тридцати календарных дней (день приема документов для получения государственной услуги не входит в срок оказания государственной услуги, при этом, отдел предоставляет результат оказания государственной услуги за день до окончания срока оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче или получении документов в отделе не более 15 минут, в центре составляет не более 20 минут.
2. Порядок оказания государственной услуги
7. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги либо его представитель по доверенности представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается:
в отделе или в центре - расписка о приеме документов на оказание государственной услуги с указанием порядкового номера очереди либо мотивированный ответ об отказе в постановке на учет с указанием обоснованных причин (на бумажном носителе или в электронной форме).
8. В предоставлении государственной услуги может быть отказано в случае, предусмотренном пунктом 16 стандарта.
9. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):

1) бөлімнің маманы;
2) бөлімнің лауазымды тұлғасы;
3) тұрғын үй комиссиясы.
10. Әрбір әкімшілік әрекетті (ресімді) орындау мерзімі көрсетілген әр әкімшілік әрекеттерінің (ресімдерінің) бірізділігі мен өзара әрекеттестігінің мәтіндік, кестелік сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында әкімшілік әрекеттердің логикалық бірізділігі мен бірліктері арасындағы өзара байланысты көрсететін кесте осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
12. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңдарында белгіленген тәртіпте жауап береді.
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан
тұрғын үйге немесе жеке тұрғын
үй қорынан жергілікті атқарушы
орган жалдаған тұрғын үйге
мұқтаж азаматтарды есепке қою
және олардың кезегі"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің бірізділігі мен өзара
қатынасының (үдерісі) сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыс барысы, өрісі) әрекеті
1
Әрекеттің (үдерісі, жұмыс барысы, өрісі)
1
2
3
4
5
2
Бірліктердің атауы
Бөлімнің маманы
Бөлімнің лауазымды тұлғасы
Тұрғын үй комиссиясы
Бөлімнің лауазымды тұлғасы
Бөлімнің маманы
3
Әрекеттің (үдерістің, ресімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Ұсынылған құжаттарын қабылдайды журналға тіркейді, алушыға тиісті құжаттарды алғаны туралы қолхат береді
Ұсынылған құжаттарды қарайды. Бұрыштамаға қолтаңбасын қояды. Тұрғын үй комиссиясының құжаттарын жөнелтеді
Тіркеуге алу туралы немесе дәлелді себептер бойынша шешім қабылдайды
Тіркеуге алу туралы немесе дәлелді себептер бойынша бас тарту туралы хабарламаға қол қояды
Жазбаша жауапты тіркейді немесе дәлелді себептер бойынша алушыға жазбаша жауап береді
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжаттар, ұйымдық басқарудың шешімі)
Мемлекеттік қызмет көрсету немесе бас тарту туралы дәлелді жауабын қабылдағаны туралы қолхат
Бұрыштама
Тіркеуге алғаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеуге алу туралы шешім
Тіркеуге алғаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеуге алу туралы хабарлама
Тіркеуге алғаны немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркеуге алу туралы хабарламаны беру
5
Орындау мерзімі
15 минуттан артық емес
7 күнтізбелік күн
14 күнтізбелік күн
7 күнтізбелік күн
15 минуттан артық емес
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан
тұрғын үйге немесе жеке тұрғын
үй қорынан жергілікті атқарушы
орган жалдаған тұрғын үйге
мұқтаж азаматтарды есепке қою
және олардың кезегі"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Бөлімнің әр бірлігінің әкімшілік әрекеттерінің
бірізділігі мен өзара қатынасының (үдерісі) сипаттамасы

1) специалист отдела;
2) должностное лицо отдела;
3) жилищная комиссия.
10. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой единицы с указанием сроков выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
11. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
3. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
12. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Постановка на учет граждан,
нуждающихся в жилище из государственного
жилищного фонда или жилище, арендованном
местным исполнительным органом
в частном жилищном фонде"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) каждой единицы отдела
Действие основного процесса (хода, потока работы)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единиц
Специалист отдела
Должностное лицо отдела
Жилищная комиссия
Должностное лицо отдела
Специалист отдела
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает и проверяет предоставленные получателем документы, регистрирует в журнале, выдает получателю расписку о приеме соответствующих документов
Рассматривает представленные документы. Ставит резолюцию. Отправляет документы жилищной комиссии
Принимает решение о постановке на учет либо мотивированный отказ
Подписывает уведомление о постановке на учет либо мотивированный отказ
Регистрирует письменный ответ либо мотивированный отказ. Выдает получателю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписка о приеме документов на оказание государственной услуги либо мотивированный ответ об отказе
Резолюция
Решение о постановке на учет либо мотивированный ответ об отказе
Уведомление о постановке на учет либо мотивированный ответ об отказе
Выдача уведомления о постановке на учет либо мотивированный ответ об отказе в постановке
5
Сроки исполнения
Не более 15 минут
7 календарных дней
14 календарных дней
7 календарных дней
Не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
5
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Постановка на учет граждан,
нуждающихся в жилище из государственного
жилищного фонда или жилище, арендованном
местным исполнительным органом
в частном жилищном фонде"
Схема описания последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) каждой единицы отдела