Тасшағыл ауылдық округінің аумағында карантин режимін және шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Тасшағыл ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 15 шілдедегі № 5 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 шілдеде № 2748 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Тасшағыл ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 5 мамырдағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Тасшағыл ауылдық округі әкімінің 05.05.2014 № 3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2013 жылғы 24 мамырдағы № 118 ұсынысына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасшағыл ауылдық округінің аумағында ұсақ мүйізді малдар арасында бруцеллез ауруы ошағының анықталуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Қызылқоға аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынына (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті Қызылқоға ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын қадағалауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тасшағыл ауылдық округінің
әкімінің міндетін атқарушы                 Н. Жексенбиева
Келісілді:
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының
"Қызылқоға аудандық орталық ауруханасы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорынының бас дәрігері           С. Тайшыбай
15 шілде 2013 жыл
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау комитетінің
Атырау облысы бойынша департаменті
Қызылқоға ауданы бойынша Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы      А. Аймұратова
15 шілде 2013 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий на территории Тасшагильского аульного округа
Решение Тасшагильского аульного округа Кызылкогинского района Атырауской области от 15 июля 2013 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 июля 2013 года № 2748. Утратило силу решением акима Тасшагильского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 05 мая 2014 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Тасшагильского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 05.05.2014 № 3.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Кызылкогинcкая районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" за № 118 от 29 мая 2013 года РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории Тасшагильского аульного округа в связи с выявлением очага бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Рекомендовать коммунальному государственному предприятию на праве хозяйстенного ведения "Кызылкогинская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области (по согласованию), государственному учреждению "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Кызылкогинскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Тасшагильского аульного округа:            Н. Жексенбиева
Cогласовано:
Главный врач коммунального государственного
предприятия на праве хозяйственного ведения
"Кызылкогинская центральная районная больница"
Управления здравоохранения Атырауской области    С. Тайшыбай
"15" июля 2013 год
Руководитель государственного учреждения
"Управление государственного санитарно-
эпидемиологического надзора по Кызылкогинскому
району Департамента Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан по
Атырауской области"                              А. Аймуратова
"15" июля 2013 год