Мақаншы ауылдық округіне шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Мақаншы ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 13 мамырдағы N 19 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 07 маусымда N 2974 болып тіркелді. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы N 02 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Үржар ауданы әкімінің 27.01.2014 N 02 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының «Ветеринария туралы» 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасын басшылыққа ала отырып Үржар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық санитариялы инспекторының 2013 жылдың 18 сәуіріндегі № 338 ұсынысы негізінде Мақаншы ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауылдық округінде мүйізді ұсақ малдарынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринарлық режимі белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылық Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясының мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы К. Жунусбеков осы шектеу іс-шаралары талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Мақаншы ауылдық округінің мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық мал дәрігері Б. Иманбаев сауықтыру іс-шараларын өткізуді ұйымдастырсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақаншы ауылдық округінің әкімі            С. Қалиев
Келісілді:
Қазақстан Республикасы ауыл
шаруашылық Министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Үржар
аудандық аумақтық инспекциясының
мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық
инспекторы                                 К. Жунусбеков
13 мамыр 2013 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Маканчинском сельском округе
Решение акима Маканчинского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 13 мая 2013 года N 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 07 июня 2013 года N 2974. Утратило силу решением акима Урджарского района от 27 января 2014 года N 02
Сноска. Утратило силу решением акима Урджарского района от 27.01.2014 N 02.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан «О ветеринарии» от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Урджарского района от 18 апреля 2013 года № 338 аким Маканчинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Маканчинском сельском округе в связи с возникновением бруцеллеза мелкого рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному ветеринарно-санитарному инспектору Урджарской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан К. Жунусбекову обеспечить контроль за исполнением требований данных ограничительных мероприятий.
3. Государственному ветеринарно-санитарному врачу Маканчинского сельского округа Б. Иманбаеву организовать проведение оздоровительных мероприятий.
4. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
5. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Маканчинского
сельского округа                           С. Калиев
Согласовано:
Государственный ветеринарно-
санитарный инспектор Урджарской
районной территориальной инспекции
комитета ветеринарного контроля и
надзора Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан                       К. Жунусбеков
13 мая 2013 года