Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Казталов және Болашақ ауылдық округтерінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қазталов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 91 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 сәуірде № 3263 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 04.01.2018 № 1 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Казталов аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитарлық инспекторының 2013 жылғы 20 наурыздағы № 108 ұсынысы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Казталов және Болашақ ауылдық округтері аумағында ұсақ малдар арасында бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Қазталов ауданы әкімдігінің 25.06.2014 № 225 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Ескерту. 2 тармақ алып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Қазталов ауданы әкімдігінің 25.06.2014 № 225 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Құтхожинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Өтешев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің
Казталов аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________Ә. Малахов
01.04.2013 ж.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Батыс Қазақстан
облысы бойынша департаменті
Казталов ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________Т. Хайдаров
01.04.2013 ж.

Об установлении ограничительных мероприятий на территории сельских округов Казталов и Болашак Казталовского района Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 1 апреля 2013 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 апреля 2013 года № 3263. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 4 января 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 04.01.2018 № 1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора Казталовской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 108 от 2 марта 2013 года, акимат района ПОСТАНОВИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории сельских округов Казталов и Болашак Казталовского района Западно-Казахстанской области в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенным постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 25.06.2014 № 225 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Сноска. Пункт 2 исключен постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 25.06.2014 № 225 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возлагаю на заместителя акима района Н. Кутхожина.
4. Настоящее постановления вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Р. Утешев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Казталовская
районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_____________А. Малахов
01.04.2013 г.
Начальник государственного
учреждения "Управление
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
по Казталовскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Западно-Казахстанской области"
_____________Т. Хайдаров
01.04.2013 г.