Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Алмаз селолық округінің аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Алмаз селолық округі әкімінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қаңтарда № 3168 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Алмаз селолық округі әкімінің 2014 жылғы 13 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Алмаз селолық округі әкімінің 13.01.2014 № 1 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шыңғырлау аудандық аумақтық инспекциясының мемлекеттік бас ветеринариялық–санитариялық инспекторының 2012 жылғы 5 қарашадағы № 166 ұсынысы негізінде және жануарлардың аса жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Алмаз селолық округінің аумағында ұсақ мүйізді малдарының арасында бруцеллез ауруы анықталуына байланысты шектеу іс–шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алмаз селолық округі әкімі аппаратының бас маманы - мал дәрігері М. Сисенбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алмаз селолық
округінің әкімі                  С. Кенжегалиев

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории Алмазненского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области
Решение акима Алмазненского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 16 января 2013 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 января 2013 года № 3168. Утратило силу решением акима Алмазненского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 13 января 2014 года № 1.
Сноска. Утратило силу решением акима Алмазненского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 13.01.2014 № 1
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Чингирлауской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 ноября 2012 года № 166 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота на территории Алмазненского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на главного специалиста - ветеринарного врача аппарата акима Алмазненского сельского округа М. Сисенбаеву.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Алмазненского
сельского округа
Кенжегалиев С.