Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданының Бұлақ ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 25 сәуірдегі № 9 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде № 3870 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Бұлақ ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 34 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Бұлақ ауылдық округі әкімінің 30.10.2014 № 34 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қобда аудандық аумақтық инспекциясының Бас мемлекеттік ветеринариялық – санитарлық инспекторының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 74 ұсынысының негізінде Бұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұлақ ауылдық округінің Бесқопа қыстағындағы «Тамбай» шаруа қожалығы аумағында ірі мүйізді мал арасында бруцеллез жұқпалы ауруының ошағы анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі А.Темірбай

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Булакского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 25 апреля 2014 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 апреля 2014 года № 3870. Утратило силу решением акима Булакского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 30 октября 2014 года № 34
Сноска. Утратило силу решением акима Булакского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 30.10.2014 № 34.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции от 07 апреля 2014 года № 74, аким Булакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства «Тамбай» в зимовке Бескопа Булакского сельского округа, в связи с выявлением очага инфекционной болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А.Темірбай