Мәртөк аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 100 "Мәртөк ауданына жұмыс істеуге және тұруға келген мамандарына 2014 жылы көтерме жәрдемақы және бюджеттік кредит беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 122 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 мамырда № 3901 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 8 тармағына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 100 "Мәртөк ауданына жұмыс істеуге және тұруға келген мамандарына 2014 жылы көтерме жәрдемақы және бюджеттік кредит беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3744, 2014 жылғы 6 ақпанда "Мәртөк тынысы" газетінің № 7-9 жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақта 1 абзац жаңа редакцияда жазылсын "Мәртөк ауданының ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға 2014 жылы:".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық мәслихатының сессия төрағасы М. Ермуханов
Мәртөк аудандық мәслихатының хатшысы А. Смағұлов

О внесении изменения в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 100 "О предоставлении в 2014 году подъемного пособия и бюджетного кредита специалистам, прибывшим для работы и проживания в Мартукский район"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 17 апреля 2014 года № 122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 мая 2014 года № 3901. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 100 "О предоставлении в 2014 году подъемного пособия и бюджетного кредита специалистам, прибывшим для работы и проживания в Мартукский район" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3744, опубликованное 6 февраля 2014 года в газете "Мәртөк тынысы" № 7-9) следующее изменение:
в пункте 1 абзац 1 изложить в новой редакции "Предоставить в 2014 году специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Мартукского района:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Мартукского районного маслихата М. Ермуханов
Секретарь Мартукскогорайонного маслихата А. Исмагулов