Тасөткел селолық округінде шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Тасөткел селолық округі әкімінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 11 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қаңтарда № 2470 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Шу ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық санитарлық инспекторының 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 411 ұсынысы негізінде, селолық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уақ мал арасынан бруцеллез ауруы анықталуына байланысты, Тасөткел селолық округінде шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тасөткел селолық округі әкімі аппаратының бас маманы Батырбай Сауранбаевич Жаксимбетовке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Б. Есбергенов
Тасөткел селолық округі әкімінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 11 "Тасөткел селолық округінде шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы" шешіміне келісу парағы.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жамбыл облысы ішкі істер
департаментінің Шу аудандық
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Е. Иманбаев
18 желтоқсан 2014 жыл
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Шу аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
С. Таңсықов
18 желтоқсан 2014 жыл
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті
Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің Шу аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М. Болотин
18 желтоқсан 2014 жыл

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории Тасоткельского сельского округа
Решение Акима Тасоткельского сельского округа Шуского района Жамбылской области от 18 декабря 2014 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 января 2015 года № 2470
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного - санитарного инспектора Шуского района от 2 декабря 2014 года № 411, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории Тасоткельского сельского округа, в связи с выявлением болезни бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Тасоткельского сельского округа Жаксимбетова Батырбая Сауранбаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Б. Есбергенов
Лист согласования к решению Акима Тасоткельского сельского округа от 18 декабря 2014 года № 11 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории Тасоткельского сельского округа"
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Шуского
района Департамента внутренних
дел Жамбылской области"
Е. Иманбаев
18 декабря 2014 года
Руководитель Государственного учреждения
"Шуская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного контроля
и надзора министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
С. Тансыков
18 декабря 2014 года
Руководитель "Шуское районное управление по защите
прав потребителей Департамента
по защите прав потребителей Жамбылской области
Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан"
М. Болотин
18 декабря 2014 года