Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округіндегі "Беляевка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мал шаруашылық фермасының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 7 наурыздағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 наурызда № 4518 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округ әкімінің 2015 жылғы 29 қазандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округ әкімінің 29.10.2015 № 1 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттiк ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 7 ұсынысы негiзiнде, жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, Ілияс Омаров атындағы ауылдық округiнің әкiмi ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округiнің, "Беляевка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мал шаруашылығы фермасының аумағында ауыл шаруашылық малдарының бруцеллез ауруының шығуына байланысты, шектеу iс-шаралары белгiленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Алтынсарин аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттiк мекемесiне (келiсiм бойынша), "Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің" Қостанай облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Алтынсарин аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттiк мекемесiне (келiсiм бойынша) осы шешiмнен туындайтын қажеттi шараларды қолдану ұсынылсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылауды өзiме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 20 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Ілияс Омаров атындағы
ауылдық округінің әкімі                    К. Нуртасов
КЕЛIСIЛДI
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлiгi
Ветеринариялық бақылау
және қадағалау комитетiнiң
Алтынсарин аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттiк
мекемесiнiң басшысы
____________ Ғ. Сейтханов
"Қазақстан Республикасы
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау агенттігінің" Қостанай
облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау
департаментінің Алтынсарин
аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесі басшысының міндетін
атқарушы
_____________ Б. Мүслімов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории животноводческой фермы товарищества с ограниченной ответственностью "Беляевка" сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района
Решение акима сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района Костанайской области от 7 марта 2014 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 марта 2014 года № 4518. Утратило силу решением акима сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района Костанайской области от 29 октября 2015 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района Костанайской области от 29.10.2015 № 1.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алтынсаринской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 января 2014 года № 7, в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким сельского округа имени Ильяса Омарова РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории животноводческой фермы товарищества с ограниченной ответственностью "Беляевка" сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района, в связи с возникновением заболевания бруцеллез сельскохозяйственных животных.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Алтынсаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Алтынсаринское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителя Костанайской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей" (по согласованию) принять необходимые меры, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 20 января 2014 года.
Аким сельского округа
имени Ильяса Омарова                       К. Нуртасов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Алтынсаринская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного
контроля и надзора
Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
______________ Г. Сейтханов
Исполняющий обязанности
руководителя республиканского
государственного учреждения
"Алтынсаринское районное
управление по защите прав
потребителей Департамента по
защите прав потребителя
Костанайской области Агентства
Республики Казахстан по защите
прав потребителей"
_______________ Б. Муслимов