Шымкент қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 45 "2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 919 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 маусымда № 2692 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімі аппаратының 2015 жылғы 19 ақпандағы № 3/15-900 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалаcы әкімі аппаратының 19.02.2015 № 3/15-900 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 170 қаулысына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 45 «2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2530 тіркелген, 2014 жылғы 21 ақпанда «Шымкент келбеті» газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.»;
көрсетілген қаулымен бекітілген «2014 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және олардың қаржыландырудың көздері» қосымшада:
реттік нөмірі 9 жолы мынадай редакцияда жазылсын:
«
9.
«Оңтүстік Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы» мемлекеттік мекемесі
10
Ағымдағы құжаттардың жұмысына көмектесу – 25 мың құжат, курьерлік жұмыстар
Қалалық бюджет
»;
реттік нөмірі 36 жолы мынадай редакцияда жазылсын:
«
36.
«ЖҚТБ-нен балаларды қорғау» қайырымдылық қоғамдық қоры
30
Ағымдағы құжаттардың жұмысына көмектесу – 5 мың құжат
Қалалық бюджет
»;
реттік нөмірі 42 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
«
42.
«Шымкент қаласы әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
6
Ағымдағы құжаттардың жұмысына көмектесу – 10 мың құжат, курьерлік жұмыстар
Қалалық бюджет
»;
реттік нөмірі 43 жолы алынып тасталсын.

О внесении изменений в постановление акимата города Шымкента от 27 января 2014 года № 45 "Об организации общественных работ на 2014 год"
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 26 мая 2014 года № 919. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 11 июня 2014 года № 2692. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 19 февраля 2015 года № 3/15-900)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 19.02.2015 № 3/15-900).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2014 года № 170 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкента от 27 января 2014 года № 45 «Об организации общественных работ на 2014 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2530, опубликовано 21 февраля 2014 года в газете «Панорама Шымкента») следующие изменения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
«2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.»;
в приложении «Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2014 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования», утвержденных указанным постановлением:
строку, порядковый номер 9, изложить в следующей редакции:«
9.
Государственное учреждение «Управление внутренней политики Южно-Казахстанской области»
10
Помощь в работе с текущими документами - 25 тысяч документов, курьерская работа
Городской бюджет
»;
строку, порядковый номер 36, изложить в следующей редакции:
«
36.
Благотворительный общественный фонд «Защита детей от СПИДа»
30
Помощь в работе с текущими документами - 5 тысяч документов
Городской бюджет
»;
строку, порядковый номер 42, изложить в новой редакции:
«
42.
Государственное учреждение «Аппарат акима города Шымкент»
6
Помощь в работе с текущими документами - 10 тысяч документов, курьерская работа
Городской бюджет
»;
исключить строку, порядковый номер 43.

2. Осы қаулының орындалуын жүзеге асыру Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне /Ж.Ш.Байғонов/ жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б.М.Нарымбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі                                 Д.Сатыбалды

2. Исполнение настоящего постановления возложить на отдел занятости и социальных программ города Шымкента /Байгонов Ж.Ш./.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нарымбетова Б.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Д. Сатыбалды