2014 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 35 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 ақпанда № 2528 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 487 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 20.02.2015 № 487 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5) тармақшасына сәйкес, Ордабасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi және оларды қаржыландырудың көздерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекiтiлсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу еңбек шартының негізінде Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес реттеледі және орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты болады.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы әкімдігінің 15.09.2014 № 478 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледі).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.Сәдірмекке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С.Сапарбаев
Ордабасы ауданы әкімдігінің

Об организации и объемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2014 году
Постановление акимата Ордабасинского района Южно-Казахстанской области от 27 января 2014 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 13 февраля 2014 года № 2528. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 20 февраля 2015 года № 487)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 20.02.2015 № 487).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Ордабасынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2014 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления акимата Ордабасынского района Южно-Казахстанской области от 15.09.2014 № 478 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Садирмека.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                С.Сапарбаев
Утверждено постановлением
акимата Ордабасынского района

2014 жыл «27» қаңтардағы
№ 35 қаулысымен бекітілген
2014 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және оларды қаржыландырудың көздері
Р/с
Ұйымдардың атауы
Жылына қоғамдық қызметкерлерге сұраныс, адам
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
Қаржыландыру көздері
1
«Ордабасы ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
4
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасауға көмектесу – 150 бет, мәтіндерді басу және шығару – 150 бет, хаттарды жеткізу – 100 хат.
Аудандық бюджет
2
«Ордабасы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
15

от «27» января 2014 года
№ 35
Перечень организаций, в которых будут проводиться оплачиваемые общественные работы в 2014 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования
п/п
Наименование организаций
Спрос в общественных работниках на год, человек
Виды и объемы общественных работ
Источник финансирования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Ордабасынского района»
4
Оказание помощи в работе с текущими документами - 150 листов, набор и распечатка текстов - 150 листов, доставка корреспонденции – 100 писем
Районный бюджет
2
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Ордабасынского района»
15

Әлеуметтiк жәрдемақыларға құжаттарды рәсiмдеуге көмектесу -1400 іс, мұрағат құжаттарын өндеуге көмектесу – 550 іс, құжаттарды тiгу – 1000 іс
Аудандық бюджет
3
«Ордабасы ауданы әкімдігінің «Темірлан» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
84
Көшелердi және аумақтарды қоқыстардан тазалау, автокөлікке арту – 144000 шаршы метр.
Аудандық бюджет
4
«Ордабасы аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
200
Елді мекендерде қоғамдық тәртіпті сақтауға көмектесу – 59 елді мекен
Аудандық бюджет
5
«Қажымұхан ауыл округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
30
Ағымдағы құжаттармен жұмыс жасау – 100 бет, факс жіберу – 110 бет, мәтіндерді басу және шығару – 200 бет, хаттарды жеткізу – 250 хат.
Аудандық бюджет
6
«Бадам ауыл округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
25
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту – 40000 шаршы метр
Аудандық бюджет
7
«Қараспан ауыл округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
30
14 елді мекен аймақтарын көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту – 40000 шаршы метр
Аудандық бюджет
8
«Төрткөл ауыл округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
24
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту – 40000 шаршы метр
Аудандық бюджет
9
«Шұбарсу ауыл округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
40
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту – 40000 шаршы метр
Аудандық бюджет
10
«Бөржар ауыл округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
24
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту – 35000 шаршы метр
Аудандық бюджет
11
«Шұбар ауыл округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
24
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту – 35000 шаршы метр
Аудандық бюджет
12
«Қарақұм ауыл округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
16
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту – 30000 шаршы метр
Аудандық бюджет
13
«Жеңіс ауыл округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
16
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту – 30000 шаршы метр
Аудандық бюджет
14
«Бөген ауыл округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
16
Ауылдық аймақтарды көгалдандыру, көрiктендiру, қоқыстардан тазарту – 30000 шаршы метр
Аудандық бюджет
15
«Нұр Отан» партиясы қоғамдық бiрлестiгiнің Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық филиалы
2

Оказание помощи в оформлении документов на социальные пособия – 1400 дел, оказание помощи в обработке архивных документов – 550 дел, подшивка документов - 1000 дел
Районный бюджет
3
Государственное коммунальное предприятия «Темирлан» акимата Ордабасинского района
84
Очистка от мусора улиц и территорий, погрузка на автотранспорт - 144000 квадратных метров
Районный бюджет
4
Государственное учреждение «Ордабасынский районный отдел внутренних дел»
200
Оказание помощи в соблюдении общественного порядка в населенных пунктах – 59 населенных пунктов
Районный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Кажымуканского аульного округа»
30
Оказание помощи в работе с текущими документами - 100 листов, отправка факсов - 110 листов, набор и распечатка текстов - 200 листов, доставка корреспонденции – 250 писем
Районный бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Бадамского аульного округа»
25
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий – 40000 кв м
Районный бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Караспанского аульного округа»
30
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора территорий 14 населенных пунктов – 40000 кв м
Районный бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Торткольского аульного округа»
24
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий – 40000 кв м
Районный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Шубарсуского аульного округа»
40
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий – 40000 кв м
Районный бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Буржарского аульного округа»
24
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий – 35000 кв м
Районный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Шубарского аульного округа»
24
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий – 35000 кв м
Районный бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Каракумского аульного округа»
16
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий – 30000 кв м
Районный бюджет
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Женисского аульного округа»
16
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий – 30000 кв м
Районный бюджет
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Бугунского аульного округа»
16
Озеленение, благоустройство, очистка от мусора сельских территорий - 30000 кв м
Районный бюджет
15
Ордабасинский районный филиал Южно-Казахстанской области общественного объединения «Партия «Нұр Отан»
2

Құжаттарды дайындауға көмектесу – 300 іс, азаматтардан түскен арыз және үндеулер бойынша курьерлiк жұмыс жасау – 200 хат
Аудандық бюджет
Барлығы
550
Ескертпе: қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары жұмыс берушімен және қоғамдық жұмысқа қатысатын азаматтың арасында жасалатын еңбек шартында көзделеді.

Оказание помощи в оформлении документов - 300 дел, курьерская работа по заявлениям и обращениям граждан – 200 писем
Районный бюджет
Всего
550
Примечание: условия труда общественных работ предусматриваются в трудовом договоре, заключаемым между работодателем и гражданином, участвующем в общественных работах.