Бородулиха ауданы Зубаир ауылдық округінің Зубаир ауылында шектеу iс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 28 қазандағы № 255 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 желтоқсанда № 3572 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 299 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 25.12.2014 № 299 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағының 18) тармақшасына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 Заңының 10-бабы 2-тармағының 9) тармақшасына сәйкес және Бородулиха ауданының мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық бас инспекторының 2014 жылғы 21 қазандағы № 743 ұсынысы негізінде, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бородулиха ауданы Зубаир ауылдық округінің Зубаир ауылында ұсақ малдың арасында құтыру ауруының пайда болуына байланысты шектеу iс-шаралары белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Бородулиха аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Т. Қадыровқа, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқығын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан облысы тұтынушылардың құқығын қорғау департаментінің Бородулиха аудандық тұтынушылардың құқығын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы А. Тоқтабаеваға тиісті іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а. А. Нұрғожин
Келісілді:
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылық Министрлігінің
ветеринарлық бақылау және
қадағалау комитеті Бородулиха
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Т. Қадыров
2014 жыл "28" қазан
"Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың
құқығын қорғау агенттігінің Шығыс Қазақстан
облысы тұтынушылардың құқығын қорғау
департаментінің Бородулиха аудандық
тұтынушылардың құқығын қорғау
басқармасы" РММ басшысы А. Тоқтабаева
2014 жыл "28" қазан

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Зубаир Зубаирского сельского округа Бородулихинского района
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2014 года № 255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 05 декабря 2014 года № 3572. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 299
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 25.12.2014 № 299.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Бородулихинского района от 21 октября 2014 года № 743, акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением заболевания бешенства среди мелкого рогатого скота в селе Зубаир Зубаирского сельского округа Бородулихинского района.
2. Рекомендовать руководителю государственного учреждения "Бородулихинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" Т. Кадирову, а также руководителю республиканского государственного учреждения "Бородулихинское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Восточно-Казахстанской области Агенства Республики Казахстан по защите прав потребителей" А. Токтабаевой организовать и провести соответствующие мероприятия.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима района
А. Нургожин
Согласовано:
Руководитель ГУ "Бородулихинская
районная территориальная
инспекция
Комитета ветеринарного контроля и
надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
Т. Кадиров
"28" октября 2014 г.
Руководитель РГУ "Бородулихинское
районное
управление по защите прав
потребителей
Департамента по защите прав
потребителей
Восточно-Казахстанской области
Агентства
Республики Казахстан по защите
прав потребителей"
А. Токтабаева
"28" октября 2014 г.