Күршім ауданының Боран ауылдық округінің Боран, Жиделі, Қазақстан ауылдарына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Боран ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 29 сәуірдегі N 01 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 мамырда N 3308 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Боран ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Боран ауылдық округі әкімінің 10.05.2017 № 01 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Күршім ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 228, 229, 230 ұсыныстары негізінде, Боран ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауданының Боран ауылдық округінің Боран, Жиделі, Қазақстан ауылдарында ұсақ малдар арасында бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Күршім ауданы әкімдігінің шараушылық жүргізу құқығындағы "Күршім мал дәрігері" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынының Боран ауылдық округінің мал дәрігерлік пунктінің меңгерушісі Қ.Карменовке осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Шешім алғаш ресми жарияланғаннан күннен кейін күтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Боран ауылдық
округі әкімі М. Ағиеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Күршім ауданы әкімдігінің шараушылық
жүргізу құқығындағы "Күршім мал дәрігері"
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның
директоры Қ. Ибраев
" 29 " 04 2014 ж.

Об установлении ограничительных мероприятий в селах Буран, Жиделы, Казахстан Бурановского сельского округа Курчумского района
Решение акима Бурановского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2014 года N 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 мая 2014 года N 3308. Утратило силу - решением акима Бурановского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 10 мая 2017 года № 01
Сноска. Утратило силу - решением акима Бурановского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 10.05.2017 № 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представлений главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Курчумского района № 228, 229, 230 от 2 апреля 2014 года, аким Бурановского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селах Буран, Жиделы, Казахстан Бурановского сельского округа Курчумского района в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Рекомендовать заведующему ветеринарного пункта Бурановского сельского округа коммунального государственного предприятия "Күршім мал дәрігері" на праве хозяйственного ведения акимата Курчумского района К. Карменову организовать и провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бурановского М. Агиеков
сельского округа
"СОГЛАСОВАНО"
Директор коммунального государственного
предприятия "Күршім мал дәрігері"
на праве хозяйственного ведения
акимата Курчумского района К. Ибраев
" 29 " 04 2014 г.