Ұлан ауданының Алмасай ауылдық округінің Алмасай ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Алмасай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 маусымда № 3390 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Алмасай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Алмасай ауылдық округі әкімінің 23.11.2015 № 5 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Ұлан аудандық аумақтық ветеринариялық бақылау және қадағалау инспекциясы басшысының міндетін атқарушының 2014 жылғы 19 мамырдағы № 174 ұсынысының негізінде Алмасай ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Ұлан ауданының Алмасай ауылдық округінің Алмасай ауылында ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Ұлан мал дәрігері" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне қарасты Алмасай ауылдық округі мал дәрігерлік бөлімшесінің меңгерушісі А. Аубакировқа осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу ұсынылсын (келісім бойынша).
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Алмасай ауылдық округінің әкімі Н. Дутбаев

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Алмасай Алмасайского сельского округа Уланского района
Решение акима Алмасайского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 13 июня 2014 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 июня 2014 года № 3390. Утратило силу - решением акима Алмасайского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2015 года № 05
Сноска. Утратило силу - решением акима Алмасайского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 23.11.2015 № 05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности руководителя Уланской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора от 19 мая 2014 года № 174 аким Алмасайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Алмасай Алмасайского сельского округа Уланского района в связи с выявлением заболевания бруцеллеза крупно-рогатого скота.
2. Рекомендовать заведующему ветеринарного пункта Алмасайского сельского округа КГП "Ұлан мал дәрігері" А. Аубакирову организовать и провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения (по согласованию).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алмасайского сельского округа Н. Дутбаев