Ұлан ауданының Тарғын ауылдық округінің Тарғын ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Тарғын ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 16 мамырдағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 маусымда № 3379 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Тарғын ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Тарғын ауылдық округі әкімінің 19.02.2016 № 3 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Ұлан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 117 ұсынысы негізінде, Тарғын ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ұлан ауданының Тарғын ауылдық округінің Тарғын ауылында мүйізді ұсақ малдың арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Тарғын ауылдық округі әкімі аппаратының бас маман – мал дәрігері С. Егизбаевқа осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Тарғын ауылдық округінің әкімі Н. Актанов

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Таргын Таргынского сельского округа Уланского района
Решение акима Таргынского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 16 мая 2014 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 июня 2014 года N 3379. Утратило силу - решением акима Таргынского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 19 февраля 2016 года № 3
Сноска. Утратило силу - решением акима Таргынского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 19.02.2016 № 3.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уланского района № 117 от 3 апреля 2014 года, аким Таргынского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Таргын Таргынского сельского округа Уланского района в связи с выявлением заболевания бруцеллеза мелкого рогатого скота.
2. Поручить главному специалисту – ветеринару аппарата акима Таргынского сельского округа С. Егизбаеву, организовать и провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Таргынского сельского округа Актанов Н.