Казталов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 91 "Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Казталов және Болашақ ауылдық округтерінің аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қазталов ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 225 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 шілдеде № 3596 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 04.01.2018 № 1 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" және 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Казталов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 91 "Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Казталов және Болашақ ауылдық округтерінің аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3263 тіркелген, 2013 жылғы 17 мамырдағы "Ауыл айнасы" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Казталов және Болашақ ауылдық округтерінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Казталов және Болашақ ауылдық округтері аумағында ұсақ малдар арасында бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.";
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Құтхожинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Б. Хайруллин

О внесении изменений в постановление акимата Казталовского района от 1 апреля 2013 года № 91 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории сельских округов Казталов и Болашак Казталовского района Западно-Казахстанской области"
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 25 июня 2014 года № 225. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 июля 2014 года № 3596. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 4 января 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 04.01.2018 № 1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Казталовского района от 1 апреля 2013 года № 91 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территорий сельских округов Казталов и Болашак Казталовского района Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3263, опубликованное 17 мая 2013 года в газете "Ауыл айнасы") следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об установлении ограничительных мероприятий на территории сельских округов Казталов и Болашак Казталовского района Западно-Казахстанской области";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить ограничительные мероприятия на территории сельских округов Казталов и Болашак Казталовского района Западно-Казахстанской области в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.";
пункт 2 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н. Кутхожина.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
Б. Хайруллин