Сырым ауданы Жосалы ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 8 сәуірдегі № 3 "Сырым ауданы Жосалы ауылдық округінің Қоңыр, Тамды елді-мекендері аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Жосалы ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 12 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 маусымда № 3553 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Жосалы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 ақпандағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Жосалы ауылдық округі әкімінің 28.02.2020 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жосалы ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 8 сәуірдегі № 3 "Сырым ауданы Жосалы ауылдық округінің Қоңыр, Тамды елді-мекендері аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3270 тіркелген, 2013 жылғы 20 маусымдағы "Сырым елі" газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Сырым ауданы Жосалы ауылдық округінің Қоңыр, Тамды елді-мекендері аумағында шектеу iс-шараларын белгілеу туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Сырым ауданы Жосалы ауылдық округінің Қоңыр, Тамды елді-мекендері аумағында ұсақ мал арасында бруцеллез ауруы анықталуына байланысты шектеу iс-шаралары белгіленсін.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі К. Габдешов

О внесении изменений в решение акима Жосалинского сельского округа Сырымского района от 8 апреля 2013 года № 3 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории населенных пунктов Коныр, Тамды Жосалинского сельского округа Сырымского района"
Решение акима Жосалинского сельского округа Сырымского района Западно-Казахстанской области от 21 мая 2014 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 июня 2014 года № 3553. Утратило силу решением акима Жосалинского сельского округа Сырымского района Западно-Казахстанской области от 28 февраля 2020 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Жосалинского сельского округа Сырымского района Западно-Казахстанской области от 28 02.2020 № 6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жосалинского сельского округа Сырымского района от 8 апреля 2013 года № 3 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории населенных пунктов Коныр, Тамды Жосалинского сельского округа Сырымского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3270, опубликованное 20 июня 2013 года в газете "Сырым елі") следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об установлении ограничительных мероприятий на территории населенных пунктов Коныр, Тамды Жосалинского сельского округа Сырымского района";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Установить ограничительные мероприятия на территории населенных пунктов Коныр, Тамды Жосалинского сельского округа Сырымского района, в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого скота".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа К. Габдешов